Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt itt többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt itt többször is köze az exéhez? Érdekes helyzetben vagyok, nem tudom eldöteni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Privátban megértő,tanácsadó emberek írjanak.
2017. jan. 4. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ex az ex, azért szokott ex lenni, mert nem működött együtt a dolog. És van az a mondás, csak az újra melegített káposzta a jó, de egy kapcsolat nem fog ugyan úgy működni újra. Nekem nem volt, nem is kellene vissza.
2017. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akárhányszor új esélyt adtam valakinek, akivel egyszer már szakítottunk, katasztrófa lett. Ami nem működik, az nem működik. Én ezt nehezen láttam be, de ez az igazság. Nem érdemes időt pocsékolni.
2017. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nehéz elfogadni. :/
2017. jan. 4. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nehéz? Brutális nehéz! Az első kapcsolatom 4 évig tartott, a végén kb. 8x próbáltuk újra, 1.5 évig együtt voltunk majd mégsem, majd megint, majd mégsem, és közben kinyírtunk minden szép, régi emléket is, ma már egymásra sem bírunk nézni. Nagyon sajnálom, mert ha nem tettük volna, akkor még tudnék rá jó szívvel emlékezni és talán még váltanánk is néhány mondatot, hiszen valamikor fontosak voltunk egymásnak.
2017. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irhatod,ha tudok segitek
2017. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer volt olyan, hogy egy exemmel ráhúztunk még fél évet.. vagy egyet, nem tudom már, nagyon rég volt.

Rossz döntés volt.

Az ilyesmi csak időpazarlás és felesleges fájdalom-okozás mindkét félnek.

2017. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ebből én is tanulok
2017. jan. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!