Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem mit rontottam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem mit rontottam el, hogy tudjam helyrehozni?

Figyelt kérdés
2 hónapos laza kapcsolatban vagyunk, vagyis igy alakult. En vágyok a komoly kapcsolatra, a fiú titkon, de mégis azt mondja, hogy nem vágyik, maga sem tudja. Nagyon jól indult minden, tetszettünk egymásnak, jól beszélgettünk, a szex káprázatos, de egy nagy hibám van, hogy mindent akarok azonnal és megszállott lettem. És én irok neki folyton, én hivom randira es nem hagytam, hogy o hoditson. Volt hogy kicsit visszafogtam magam, maris hianyolt, de mostanaban rajott, hogy tobbet erzek, o visszafogottabb lett en meg irok es irok. Mikozben en is ki nem allhatom, ha valaki ir, nem valaszolok es meg otszor ram ir. Vagy rakerdek, hogy hol van, mit csinal...nem hagtam teret neki. Es erre ma dobbentem ra, hogy te jo eg kifordultam onmagambol, mert mikor tudom, hogy a fiu az en baratom, akkor normalis vagyok, szabadsagot hagyok neki, nokent viselkedem, de ebben a helyzetben teljesen hulyet csinaltam magambol. Nem tudom helyese bevallani, hogy tudom tul nyomultam es visszafogni magam.. vagy mar keso.
2017. jan. 4. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a nulladik: " En vágyok a komoly kapcsolatra, a fiú titkon, de mégis azt mondja, hogy nem vágyik, maga sem tudja. "


NE vetítsd ki rá, hogy komoly kapcsolatot akar, amikor ő azt mondja neked, hogy NEM AKAR. Titkon az akar? ugyanmár. Ne képzeld ezt be. Még, hogy titkon azt akar. Ez a tévedés alapja. Azt mondja, hogy nem akar komolyat, akkor nem akar. És nem titkolózik, hanem őszinte, csak nem akarod látni ezt, mert belezúgtál.


1.) Szerintem csak hanyagold. Bírd ki nélküle. Nézd meg, hogy mit reagál, ha egy hétig nem is nézel felé. Ha ír, hogy mi van, akkor meg "dolgom volt" "sok intézni való volt" "tanulni is kell" "van ám életem rajtad kívül is" vagy bármi kitérő válasz. Nem kell tudnia, hogy mit csináltál. Lehet, hogy 1-2 nap után ír majd neked.


És azt, hogy elveszed teret tőle, leuralod, mindig keresed stb. Azt meg fejezd be most. :) De tényleg el kéne fogadnod, hogy nem akar komoly kapcsolatot, és nem csak "nem mondja, és titkon arra vágyik ám, én tudom! " Hanem TÉNYLEG! nem akar.

2017. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ez nagyon hasznos választ volt! volt hogy mondta, hogy akar, egyszer ezt mondja, máskor azt, de rég nem volt kapcsolatja, az a tipus ahogy eszre vettem, hogy vagyik ra, de amikor ott lenne, akkor nem kell, mert tul konnyu. Csak remelem fog irni, 2-3 hete meg fel nap utan is irt, viszont azota kicsaptam a hisztit, hogy tobbet akarom ot. De jok azok a valaszok, amiket irtal, hogy mit irjak neki.
2017. jan. 4. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy és hova valósi?
2017. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért kérded, a te barátnőd is igy viselkedik? :)
2017. jan. 4. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

De arra is készülj fel, hogy lehet, hogy nem ír majd. Akkor viszont nem érdekled. Akkor le kell lépned sajnos. :(


Viszont annyi bizonyos, hogy elég jó ráébresztő módszer szokott lenni, hogy ha minden nap beszélget az ember valakivel és a másik már megszokja a dolgot, és tényleg a napi rutinjában benne vagy, hogy beszél veled, mint az alvás vagy a vacsora. Mint egy igazi rutin a napjában. Akkor ha eltűnsz hirtelen, akkor talán csak egy-két nap, talán egy-két hét, de egyszer csak ír, hogy mi van veled, és hiányol téged. Elgondolkodik majd, hogy volt neki egy csodás barátnője, és ő elszúrta és nem foglalkozott veled stb. Amit az ember elveszít, az mindjárt sokkal értékesebb lesz, és megbecsüli.


Nekem volt egy lány, akinek csaptam a szelet, minden nap beszéltünk egy hónapig stb. Aztán rákérdeztem, hogy járunk-e stb. (15 éves voltam, még nem sok tapasztalattal) és hát nemet mondott. Erre kicsit magamba roskadtam és nem nagyon beszéltünk egy hétig utána, mert nem volt hozzá kedvem. Kicsit egyedüllétre vágytam. Egy hét után írt, hogy mi van velem, és hogy vagyok, mert észre vette, hogy eltűntem. Aztán szó-szót követett, és leírta, hogy hiányzom és sokat gondolkodott azon a válaszon, amit nekem adott... és hogy nagyon hiányzom neki stb. És aztán csak kiderült, hogy mégis inkább összejönne velem. Aztán jártunk egy darabig.


Szóval szerintem ha érdekled, akkor csinál majd valamit, hogy ne tűnj el.

2017. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez is igaz, ha két hete igy cselekszem, biztos hianyoztam volna. De ha mar pup lettem a hatara, akkor lehet hogy epp orulni fog :(

Viszont volt mar olyan kapcsolatom, ahol a ferfi nem akart velem lenni, s mikor mar en se akartam, rajott, hogy felesegul is venne.

2017. jan. 4. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, amit az első ír, ha taktikázni akarsz. Az ideig óráig bejöhet, de ha nem belülről jön, akkor úgyis szenvedni fogsz.

Én az őszinteség híve vagyok. Azzal akarok lenni, akivel őszinte lehetek. Pl. én is szoktam így viselkedni, ahogy te leírtad, és kiakadt a pasi. Szerettem, szenvedtem, elmúlt. :) Most olyannal vagyok, akire ha nyomulok, hát visszanyomul. :) Ő illik hozzám. :) Játszottam volna magam az első mellett, hogy neki elfogadható legyek? Boldogabb vagyok a másikkal, aki úgy szeret, ahogy vagyok és olyan, mint én. :)

2017. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!