Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám helyrehozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám helyrehozni az egészet? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú.. Pár hónapja beszélgetünk és elvagyunk együtt sokszor volt az téma, hogy lehet összejövünk stb.. Csak azt mondta szeretné előtte rendbe rakni az életét.. Most szerintem sikerült mindent elcsesznem.. Van egy haverom aki eléggé perverz és közvetlen mindenkivel és velem is és ez a fiú szerint akivel beszélgetek nyomulás holott a haverom tényleg de tényleg mindenkivel ilyen még a fiúkkal is, de nem meleg.. És megint megemlítette, hogy ez nyomulás amire mondtam, hogy nyugi már ő mindenkivel ilyen erre jött az ahha persze utána rávágta, hogy neki k*rvára mind1.. na itt kezdődött az egész.. A beszélgetés végén közölte velem, hogy hagyjam mire megkérdeztem, hogy miért nem akarja velem ezt megbeszélni? erre jött az, hogy nem akarja.. majd írtam neki, hogy nekem fontosabb annál hogy hagyjam, hogy most egy ilyen miatt tönkre mennyen az is ami jó lehetne.. és rákérdeztem, hogy nem lehetne e valami más e vége erre kérdezte, hogy mármint mi amire kifejtettem, hogy az egész vagy már nem érdeklem stb... és akkor mondta hogy jelenleg igen... szóval akkor most mi tudok ezzel kezdeni?.. Az én hibám volt az, hogy túl közvetlen vagyok mindenkivel szerintem.. Bocsánatot is kértem és rájöttem arra is, hogy szeretem.. Nem csak szimplán kedvelem tényleg szeretem mert belegondoltam, hogy milyen lehet nélküle és nem mosolygás lett a vége... Szóval bárki bármi ötlet? Vagy csak hagyjak neki időt?..

2016. febr. 14. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan egy ilyen után kétszer meggondolja, hogy ezt el akarja-e viseoni egy kapcsolatban, vagy sem
2016. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki ha zavarja csak mondja képes vagyok változni érte ha az kell amire az jött, hogy senki miatt ne változzak.. de ez nem is változás lenne csak igazodás.. hozzá.. ennyi..
2016. febr. 14. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván neki is megvan a maga gondjai és bajai, egy kapcsolatot most nem hiszem hogy megtudna tartani az adott körülmények között, szóval adj neki egy kis időt mire összeszedi magát.
2016. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elsősorban.. Amúgy akkora ezek szerint nem veszett még minden?
2016. febr. 14. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem dehogy is, csak idő kell neki amíg készen áll rád;)
2016. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem bár a válaszai alapján nagyon úgy tűnt, hogy tényleg nem akar tőlem már semmit és neki itt elég volt..
2016. febr. 14. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez csak elterelő szöveg. De mázlid van hogy nem egy nyomulós fiúval van dolgod:)
2016. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint elterelő szöveg? Miről?
2016. febr. 14. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt mondta hogy nem akar veled semmit, holott akar, csak hát a körülmények miatt nem akar most kapcsolatot létesíteni. Most már stimmel?:)
2016. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen így stimmel, de ugye ez eddig is téma volt, hogy nem akar addig semmit még ilyenek a körülmények még is eltudtunk beszélgetni és most úgy néz ki, hogy már ez se lesz meg mert sikerült elcsesznem.. Szóval ezért nem tudom mit csináljak vagy mit gondoljak.
2016. febr. 14. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!