Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha reménytelenül romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha reménytelenül romantikus vagyok?

Figyelt kérdés
mindig azt hittem ha egy lánynak szerelmet vallok viszonozni fogja
2017. jan. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha az vagy, csak jól kell csinálni, amit sajnos nehéz
2017. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Saját tapasztalatból mondom, hogy a romantikus hőslovagok kora már lejárt. A mai lányoknál max barátságot lehet azzal elérni, ha amolyan "klasszikus" módon udvarolsz. Azaz bókolsz neki, meghívod valahová, kedveskedsz neki stb. Egy-két évszázada ez még menő volt, a mai világban már inkább nyámnyilának tartják az ilyen férfiakat.
2017. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az! Én is ilyen vagyok,csak lányban. Mindenki más :)

Viszont arra nekem is figyelnem kell,hogy a földön járjak,ne a felhők fölött 3 méterrel álomvilágban!

2017. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jó, ha egy férfi romantikus, de sokan nem veszik észre, amik annyira nyomulnak, hogy az már ijesztő.

Kérdező, te mit értesz a "nagyon romantikus" alatt?

2017. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Már miért lenne baj, akkor, ha a kiszemelted is hasonló alkat? Minimális odafigyeléssel seperc alatt ki lehet derítni a másikról, ha hasonlóan romantikus alakat, akkor bizonyára nyitott lesz erre. Engem konkrétan a sírig lehet üldözni már az egészen minimál romantikával is, de ez kb. 2 perc alatt ki is derül rólam, így nyilván nem zsákbamacska.
2017. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem hasonlóak az érzései, mint neked, akkor természetesen nem tudja viszonozni a szerelmed. Illendőségből senki nem fogja azt vallani.

Ugyanígy van a másik oldalon is, egy nő sem várhatja el a viszonzást ha a férfi nem szereti.

2017. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 16:58


Az ilyen gyertyafényes vacsora és rózsa közhelyeket nem szeretem. Ezek túl könnyüek. Szerintem Romantikus alkalmat jelenthet:a játszadozás;a cinkosság valamiben; a finom rezdülések;hogy minden mozdulatodnak jelentősége van; az összebújások;a csókok;az egymásnak szegezett tekintetek; amikor két ember olvas egymás szeméből; amikor egy hétköznapi epizód megtelik szerelmes tartalommal..

2017. jan. 4. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Akármit is mondanak neked a lányok, kevés dolog taszítja őket jobban, mint a romantika. Szerelmet vallani pedig mindig, minden körülmények között szigorúan tilos.
2017. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!