Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta szakítottunk a első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta szakítottunk a első (és eddig egyetlen) barátommal, nem találom önmagam, senkihez nincs kedvem, ennek már 4 hónapja, mit tegyek? 24/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem ismerek magamra. Mielőtt összejöttünk, egy harmonikus, célokkal teli lány voltam, igaz nem sok baráttal, viszont nagyon jól elvoltam egyedül, folyton hangoztattam, hogy nekem nem kell senki, tök jó egyedül, ami igaz is volt.. Viszont a barátom valahogy megbabonázott, úgy éreztem vele jobb, mint egyedül..

A szakítás óta viszont árnyéka vagyok magamnak, csak vegetálok, úgy érzem nem csak a "pasimat", hanem a legjobb barátomat is elveszítettem..habár jóban váltunk el, mégsem merek ráírni, hogy legyünk jóban, ki tudja szeretne-e még látni..Úgy érzem egy üresség van bennem, amit sosem fogok tudni kiirtani magamból.. Szeretném megint ugyanolyan jól érezni magam egyedül, mint korábban, de valahogy már semmiben nem lelem örömöm, amióta megéreztem annak a boldogságát, hogy milyen valakivel összetartozni, és szeretve lenni, és szeretni... :( Nem tudom mit tegyek, hogy vissszakapjam önmagam..


2017. jan. 5. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

En meg a tavasszal szakitottam az elso pasimmal,azota sincs senkim de valamiert en tok jol elvagyok egyedul.

Szerintem nem leptel meg tul rajta azert erzed igy magad. Ha majd ez sikerul akkor jol megleszel magad is.

2017. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én az első kapcsolatomat, ami 3 évig tartott, másfél évig gyászoltam. Persze próbáltam ismerkedni, de nem ment, aztán úgy voltam vele, hogy megleszek egyedül is. És ekkor tudtam igazán közel engedni mást magamhoz.
2017. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÉN a legutóbbi barátnőm óta vagyok így, céltalannak érzem az életem, egyszerűen nincs motivációm semmihez, csak telnek a napok de nem sok értelmét látom egyenlőre egyiknek sem, és szintén kedvem sincs senkihez és semmihez.


gondolom elmúlik majd....

(ez 3 hónapja volt)

2017. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már több mint fél éve. Gondolom egyszer elmúlik, de valószínűleg elfelejteni nem fogod.
2017. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak, elfelejteni nem is kell, az életed része, szép emlékekkel és rengeteg tapasztalattal.

Májusban dobott az első barátom, akivel másfél évig voltunk együtt olyan gyerekes butaság miatt, amire visszagondolva már csak nevetni tudok. Akkor egy világ dőlt össze bennem, teljesen magamba fordultam. Ő volt a társam, a legjobb barátom, ő volt az, aki többet tudott rólam a családomnál is. Az elején megpróbáltam vele beszélgetni, mert mi is jóban váltunk el, de felesleges volt, egyre kevesebb alkalommal írt vissza. Nekem az volt a szerencsém, hogy sok fiú és lány barátom is van, akikkel tudtam erről beszélni és rengeteg segítséget kaptam tőlük különböző nézőpontokkal. Nyár végére rendbe jöttem, most pedig már alakul egy új kapcsolat. De részben hozzáállás kérdése is az egész. Ha magadban nem akarod elengedni, nem tudod elfogadni, akkor sokáig fog tartani. Ha viszont úgy állsz hozzá, hogy ez nem az életed vége, hanem még csak a kezdete, akkor gyorsabban túl fogod tenni magad rajta.

2017. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!