Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal msn-en már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal msn-en már az első taliról beszélgetünk, de valamiért mindig halogatja. Pedig azt mondja, hogy akar találkozni. Most ezek után hogyan adjam önmagam a talinál ha végre összejön? 15/f

Figyelt kérdés
Tökre elbizonytalanít ez a halogatás. Mintha nem is akarna találkozni. Előbb utóbb összejönne, de lehet, hogy akkor meg passzív lenne. Nem tudom már mit higgyek.
2009. júl. 21. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hmm..több ok a is lehet,hogy nem akar veled találkozni.Én is így vagyok ezzel(lány vagyok) Én mondjuk hazudtam,nem keveset,így nem lenne értelme vele találkozni,de mégis ott van az a láng bennem hogy szeretem,és jól esik vele beszélni msnen,már ez így 5 hónapja megy,ha nincs fent hiányzik stb..

Másrészt lehet fél tőled,nem tudja mire számítson.

Azért remélem nektek összejön,ha én már elb*sztam ;) Sok sikert!

17/L

2009. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Időre van szüksége a lánynak! Ne emlegesd neki folyton, hogy mikor találkozunk már! Mert ezzel elé fogod riasztani.

Meg lehet nem bízik önmagában, mert egy képen kicsit másabb az ember, mint élőben.

2009. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is ettől féltem, hogy hátha más vagyok, de már legyűrtem a félelmem. Csak jó lenne tudni mi a helyzet, de úgyse tudnám belőle kiszedni. Szóval többet fogok tudni az első tali után.

Mondtam h találkozhatnánk ezen a héten. Ő azt mondja, h strandra megy meg unokatestvéréhez, aki 2 hévmegállóra lakik tőle.

Utána mondta h jövőhéten, de még az se biztos.

Kétségbe vagyok esve, nagyon megszerettem, csak nem tudom, hogy ő mit akar.

2009. júl. 21. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira odalenne érted, ahogy te érte, akkor szakítana rád időt.. olyan nincs h a 7 mind a 7 napján reggeltől estig progjamja van..

(ha én sem akarnék 1 sráccal talizni és nem akarnám megbántani, akkor a legegyszerűbb lenne kitalálni minden hülyeséget..)

higyj nekem lehet h először tényleg érdekelted, de lehet h talált valaki mást aki még jobban érdekli és vagy talonban tart végső megoldásnak:S vagy nem meri/arakja megmondani h már nem vagy aktuális... :S

Sajnos ez van.. törődj bele, és ne szeress meg ilyen hamar senkit, úgy h még nem is taliztál vele mert nem éri meg ;)


Sz.

2009. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De azért megmondhatná ha nem akar. Mert nekem azt mondja hogy akar csak nehéz elhinni ezek után.
2009. júl. 22. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:

nem mindenki egyenes ember.. ha látja rajtad h annyira odavagy érte, akkor lehet h úgy gondolja h mien jó szórakozás húzni az agyad.. mondd meg neki nyíltan h ha nem akar semmit akkor felesleges rá pazarolnod az időd, biztos találsz jobbat aki tényleg akar találkozni veled.. ;)


Sz.

2009. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, öcsém, pontosan ugyanabban a cipőben járunk.. Amúgy mi lett belőle?
2009. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem h azért halogatta, mert nem akar kapcsolatot, mert nincs ideje.
2009. szept. 11. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
"mert nincs ideje".. Embeeer. Ilyen nincsen. Kifogás.hu!!!!!!!! Gyorsan lépj tovább.
2009. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!