Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek menjek át most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek át most hozzá, hívjam holnap, vagy várjak, míg ő keres?

Figyelt kérdés
Tegnap dumáltunk, de később kiderült, hogy valamit nem mondott el, amit tisztáznunk kellene. Hívtam, de ki van kapcsolva, írtam, de nem válaszol. Teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudok aludni, ideges vagyok, forgolódok, ki-be mászkálok, úgy érzem muszáj beszéljek vele. És lehet hülyeség, de aggódok, amiért nem érem el.
2017. jan. 8. 01:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá most rögtön.
2017. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De egy marharépa vagyok istenem, nem írtam miért. A barátom, és azt mondta szeret, én megnyugtattam, hogy nem gáz, tök okés, értem hogy értette, de láttam itt kiírt egy kérdést, és én is, mert totál idiótán viselkedett, és most ezen pörög, hogy jaj mi lesz, és ezért mostmár én is. Aggódik ez tönkreteszi a barátságunkat, de közben jóképűnek nevez meg nem tudja mit érez, de szeret egy másik faszit... Most ezt én hogy értettem, mikor én azt hittem megbeszéltük... Ilyen baromság.
2017. jan. 8. 01:15
 3/26 A kérdező kommentje:
Komplett idiótának gondolna, miért verem fel hajnalban, de közben meg tiszta ideg vagyok a hülyesége miatt, leülni nem birok, reszketek, agyalok, kapcsolgatom a rádiót, cigizek, de már reszketek a sok nikotintól. Nem tudom miért pörögtem fel emiatt ennyire, csak egy nyamvadt "szeretlek" miatti kavarás az egész, amit túlliheg, de már én se tudom mit gondoljak, miután olvastam miket írt itt.
2017. jan. 8. 01:25
 4/26 A kérdező kommentje:
Nincs otthon. Az apja elég dühös lett rám, amiért felvertem. Bulizni ment. És befagy a p... Pokol is.
2017. jan. 8. 01:44
 5/26 anonim ***** válasza:
Menj vissza és kérdezd meg hova ment.
2017. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghalni :D Bár jó ötlet. Ennél nagyobb idiótát úgyse csinálhatok magamból. Vagy de?
2017. jan. 8. 01:48
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem mondta neki. Anélkülment el, hogy szólt volna neki, de csinosan öltözött fel, és miután becsapódott az ajtó, odakint a barátnőivel látta az utcán. A telefonja otthon van darabokban.

Ismerem a barátnőit, de nem verhetem fel az ő rokonaikat, lakótársaikat is. Rájuk írhastnék messengeren, de buliban úgysem hallják meg, és máris úgy érzem magam, mimt egy mániákus pszichopata aki nyomoz utána. Kereshetném, de lehet addigra hazamegy, az apja már még pipább, idekinn szobrozni meg befagy a hátső felem. :(

2017. jan. 8. 01:58
 8/26 anonim ***** válasza:
Járd körbe az összes szórakozóhelyet a városban.
2017. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálunk nincs sok, és nem kocsival mentek, asszem, de már 2 óra van, lehet addigra rég hazamegy, ha elkerülöm, és máris egy baromnak érzem magam, amiért ilyen hülyeség miatt hajnalok hajnalán -kurv*sok fokban futkorászok utána :'D
2017. jan. 8. 02:05
 10/26 A kérdező kommentje:

Mákom van. Összefutottam egy mámoros haverral, aki este elhívott, de nem mentem el velük inni, ő látta őt a csajokkal.

De elfogott a vágy, hogy forduljak vissza, és inkább őt kísérjem haza.

És fogalmam sincs miért írom le ezt. És fogalmam sincs hogy tudok még olvashatóan írni, a szar is belémfagyott bélet kabátban. Csempét lehetne vágni a mellbimbóimmal.

2017. jan. 8. 02:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!