Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne vegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok 3 éve az egyik volt osztálytársamba, eddig jó ácáztam. Abba a ehyezemre ment tanulni ahová én is, egy szakra akartunk, de én inkább más szakra mentem mert féltem h. észreveszi. Levelezőire tettem, hogy ne is lássam. De szeptembertől szeretném felvenni az a szakot, de akkor osztálytársak lennén. Van barátnője, de tudom az egyik barátnőmtől h megcsalta. Nagyon jó fej és annyira szeretem. Mit csináljak, hogy kiszeretsek belőle és vagy csak h ne vegye észre h szeretem???

2017. jan. 9. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Keres egy párt...
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de csak ő tudom szeretni. Az a baj h engemet ő észre se vesz én pedig rögtön beleszeretem
2017. jan. 9. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hajts rá, persze csak ha már nincs kapcsolata. Bár ha megcsalta, akkor amúgy is döglődik. Ha összejöttök akkor: a) örökre együtt maradtok és boldogan éltek amíg meg nem haltok; b) csalódsz benne és rájössz, hogy kár volt érte epekedni. Tök fölösleges bujkálni, a továbbtanulásodat hozzá igazítani meg egyenesen butaság.


(Ez már csak költői kérdés: hogy tud jófej lenni az, aki hűtlen? Nem harminc éves házasokról van szó, akiket csak a hitelek meg a gyerekek tartanak össze, hanem egy kölyökről, aki még megengedhetné magának az egyenesség luxusát.)

2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj, te komolyan azért jelentkeztél másik szakra, hogy ne vegye észre hogy érzel iránta? Bárhogy nézem nincs értelme...ha meg észre veszi, akkor mi van? Egy problémával kevesebb lesz az életedben, nem kell tovább szenvedned ettől. Ne foglalkozz vele, barátkozz másokkal, járj el szórakozni és szép lassan már az se fog érdekelni, ha egy teremben vagytok.
2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis az egyik barátnőm észre vette, hogy egyszer kétszer nézz az órán, meg néha kérdezet valamit a háziról, meg a dolgozatról. A másik barátnőm kitalálta, hogy bejövök neki, de én olyan jó játszom a szerepemet, hogy hamar elbetette. Egy másik barátnőmnek mikor meséltem ezt akkor mondta el, hogy megcsalja 1 lányal a barátnőjét és még véletlenül se szeretsek belé, ez 1 hete volt. És mind2 barátnőmmel osztálytársak voltunk és jó színésznő vagyok, nem tudják, hogy reménytelenül szeretem. De szerintem is ha annyira szeretné a barátnőjét akkor nem csalta volna meg.
2017. jan. 9. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es még levelezőire is tettem miatta.
2017. jan. 9. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kamut.. :D Ilyen írással hogyan lehet bárki egyetemista? Fogalmad sincs az egyetemről, igaz? Levelezői meg osztálytársak :D Felvenni egy szakot? Hát arra max felvételizni lehet, és akkor is te első éves leszel, gondolom ő nem. :D Vagy ha igaz a sztori, melyik ócska egyetemen ilyen színvonalú az oktatás? :D
2017. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszoltam privátba, azért fogalmazok így mert sose tanultam magyar iskolába és nem Magyarországon tanulok, mindenütt más a törvény.
2017. jan. 10. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!