Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges 4 év barátság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 4 év barátság után h mindkettőnk elkezd többet érezni a másik iránt?

Figyelt kérdés
Igaz a vonzalom mindig is megvolt de ugy hittem én h barátok lehetünk csak. Mennyi az esélye h ez ne csak fellángolás? Annyira tőrödik ez a lány velem és annyira érzem a szeretetét. Jóban rosszban velem van segít és támogat.

2017. jan. 9. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen elképzelhető lenne, hogy összejöjjetek vagy legalább megpróbáljátok!:) Nagyon sokszor lesz a legjobb fiú-lány barátságokból kapcsolat, és ha belegondolsz már elég jól ismeritek egymást, szóval biztos élveznétek mindketten. Én szurkolok! :)
2017. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is lehet valami köztetek. Ha úgy érzed, hogy valami több kezd kialakulni köztetek, akkor beszélj vele, kérdezd meg ő hogyan érez. Egyébként is azt mondják, hogy az igazi szerelem legjobb barátok között van. Hajrá!
2017. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet elhívom randizni elöbb meg ilyenek.
2017. jan. 10. 09:34
 4/6 anonim válasza:

Nem biztos, hogy jo otlet a randi.

Egyszer en is igy voltam a legjobb baratommal. Azt hittem kezd kicsit tobb lenni koztunk es elhivtam randizni. A csaj pedig igazabol nem is akart tobbet tolem. Ugyhogy a vegen szinte a baratsagunkat is elveszitettem mert a lany mar nem tudott ugyanugy megbizni bennem.

2017. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni h amúgy a lány azért mikor megismerkedtünk szerelmes volt belém. De én akkor kapcsolatban voltam. A barátságunk mindig tartott de már majdnem az extrákkal dologba. És igazábol a legjobb barátnője szerint még mindig szeret de nem akarja elrontani ezt a dolgot azzal h én emiatt nem beszélek majd vele. Tehát azt tudom h ő szeret meg nem egyszer kimondta ugymond de nem várt el semmit. Tudom tudom igy nem barátság volt köztünk de nem tudom pontosan h szerelmes vagyok e belé vagy mi. Azt tudom h minden vágyam ő vele lenni.
2017. jan. 10. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Minden lehetséges, és semmi sem biztos!
2017. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!