Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktattok futni a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktattok futni a barátnőtök után? Lányok ti a barátotok után? Miért futunk a másik után?

Figyelt kérdés
Fut utánam , keress hívogat telefonon. Volt hogy ide jött hozzánk mert fél órája nem tud elérni. Egyszer elő fordult voltam náluk és csak beszélt folyamatosan. Kicsit untam , távozásnak indultam ahol vissza hívott hogy jöjjek vissza. Van mikkor annyira be sértődik ezt mondja " Jó hagyjál békén, fogja magát és el indul". Nem szoktam utána futni , csak amikor olyan helyen vagyunk. Nem szeretném hogy egyedül mászkáljon a sötétben.

2014. dec. 21. 14:18
 1/9 anonim válasza:
én is futottam már csaj után, de bevágta előttem a kaput xdd még régen volt mikor először udvaroltam xdd
2014. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Ha tudom,hogy Én vagyok a hülye akkor megyek utána. Az a baj,hogy néhány embernek túl nagy a büszkesége,oly annyira,hogy azt az embert is elnyomja,aki elvileg a legfontosabb neki.Oda-vissza játék ...
2014. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,futottam már a pasim után,előfordult párszor pár embernél.Viszont azóta talán felnőttem valamennyire,és beláttam,hogy nincs értelme.Éppen ezért nem követem el többé ezt a hibát,vagy legalábbis igyekszem.Pláne,hogy jelenleg nincs is ki után teperni,illetve volna,de ő meg átnéz rajtam.
2014. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, volt barátom után. :( de szerencsére sikerült róla leszoknom.

Mostanában egy másik fiú után futottam, de örült neki. Ha a barátom lesz, nem bánom meg. Ha nem lesz az, akkor a jövőben óvatosabb leszek. :) :/

L19

2014. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem egészséges ha szükség van arra hogy az egyik fél fusson a másik fél után... Nem szoktuk egymást ilyen helyzetbe hozni. Mindig ott vagyunk amikor kell így nem kell futkározni
2014. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos / vagy nem én is futottam már pasi után..Nem vagyok rá büszke,de azóta megfogadtam soha többet..Nincs értelme!
2014. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán mert szeret de én is szoktam futni fiu után nem is egyszer de nem tudom h ciki ez ?
2014. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolso, nem ciki szerintem. Barcsak szeretne is. Igazam van Juditka?
2014. dec. 24. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig én léptem le, így nem volt rá szükség. Mindössze egyszer szerettek ki belőlem, de az keserves elválás volt. Akkor megtanultam, mi a magyarok istene. Az a csaj még ma is fáj néhanapján, pedig 56 éves vagyok, és boldog házasságban élek.
2014. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!