Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SRÁCOK! Mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nojcsybaba kérdése:

SRÁCOK! Mik azok a tulajdonságok amit szerettek egy nőben? Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés

Régóta szeretném tudni erre a választ. Tudom, hogy senki se egyforma, de mégis megvannak azok a tulajdonságok amitől szeretitek az adott nőt. Mik válthatják ki, hogy szerelmesek legyetek? Milyen számotokra az ideális nő? Milyen legyen egy nő a párkapcsolatban?


A válaszaitok mellé kérlek írjátok oda a korotokat is srácok! Köszönöm előre is! :)


23/L



2017. jan. 10. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Legyen gonosz, gátlástalan, opportunista. És miért? Mert ha egy ilyen nő megszeret, akkor az ragaszkodni fog, nem gyengén. Tapasztalatból mondom.
2017. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Külsőről most nem beszélek.


Okos, kedves, vicces, őszinte, hűséges, céltudatos, velem cserfes, de ne legyen a társaság közepe. Legyen jónevelt, legyek neki fontos, szeretem ha elmegyünk valahová társasággal akk velem legyen, persze azért legyen független és talpraesett. Szeressen :)

28

2017. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szimeon ***** válasza:
50%
Nekem fontos, hogy kedves legyen, lehessen vele értelmesen beszélgetni, szeressen gyalogolni. Nem árt ha csinos, vagy legalább is szemrevaló. Az sem árt, ha házias. Na meg az sem, ha érzéki vonalon is jeleskedő.
2017. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!