Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza tudom még hódítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom még hódítani az exemet, ha jóban vagyunk és testileg még mindig van köztünk valami?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, mert nem becsültem azt, amim volt. Hisztis voltam, zsarnokoskodó és rettentő idegesítő. Ez érthető módon őt kiábrándította. Továbbra is jó maradt a kapcsolatunk, beszélgettünk, én pedig ez idő alatt beláttam mi volt a gond, magamban rendet tettem. Mostanában elkezdtünk újra találkozni... Szinte úgy fest a dolog, hogy valamelyikünk mindig kitalál valami átlátszó indokot, ami miatt össze kell, hogy fussunk, holott mindkettőnk tudja, hogy nem lenne annyira fontos... Ilyenkor összebújunk, le is fekszünk, de nem állunk kapcsolatban. Nagyon szeretem... Szerintetek van még esélyem visszakapni őt?

L 22


2017. jan. 10. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Nagyjából 50-50% az esélye annak is, hogy csak a könnyű dugás miatt jár össze veled, meg annak is, hogy ő is újra kezdené.
2017. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy a szex miatt, de aztán dobott a velem fenntartandó kapcsolat miatt már 3 lányt, szóval... Nem értem. :S Én szeretem, éreztetem is vele... de lépést nem tesz.
2017. jan. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!