Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Csúnya" férfiként mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csúnya" férfiként mellettem jött meg az önbizalma, majd elhagyott mondván h még hódítani akar?! Mindeddig sikertelen volt a nőknél, viszont élvezi -hogy az önbizalma által- kelendőbb és elhagyott

Figyelt kérdés

Előttem nagyon sikertelen volt a nőknél, egyrészt valóban nem az a szép fiú típus, elég egyediek a vonásai, a megjelenése, kisugárzása is. Számomra pont a vonásai tűntek először fel, szeretem az érdekes arcú embereket.

Eleinte nem értette mit akarok tőle, mondván hogy ő csúnya. Mellettem megjött az önbizalma, kisugárzása is pozitívabb lett mások számára is és elkezdte élvezni a helyzetet..

Pedig már úgy tűnt hogy ő is elkezdett kötődni.. hogy lehet a hódítási vágya erősebb?


2016. jan. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen
2016. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajaj.Ez rosszul eshetett.
2016. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jellemet nem befolyásolja a külső. Talán az önbizalmat, a félénkséget, a bátorságot valamennyire. De a hűséget, az emberséget, az egyéniséget nem.

Sajnos ez az ember nem egy megbízható, hűséges jellem.

Hagyd ott, mielőtt tönkretenne.

Engem már örökre tönkretett egy hasonló férfi, ne kövesd el ugyanezt a hibát.

2016. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorló barátnő voltál neki.
2016. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ugródeszka voltál számára.....ezt elég nehéz elviselni, de menni kell tovább.

Ne próbálj érzelmeket tenni mellé, mert valószínűleg semmit nem hibáztál!!

37F

2016. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ah, mint az exem! Megszerettem, láttam vele a közös jövő lehetőségét, ezért rengeteg munkám volt abban, hogy legyen önbizalma. Majd ugyanígy közölte, hogy még hódítani akar, valamint hogy nem vagyok elég szép neki. (Rajta kívül ilyet senkitől nem hallottam, nem vagyok miss universe, de az átlagnál reálisan nézve is szebb vagyok.)

A poén az egészben, hogy miután szakítottunk, a lufi pukkant, és rájött, hogy ugyanott tart, mint korábban, mert a belőlem merített önbizalmának a forrása elakadt és néhány lepattintás után el is fogyott. Akkor már persze jött volna vissza..


Hagyd a fenébe az ilyet! Soha nem lesz elégedett veled, ha visszamegy, akkor sem. Soha nem szeretett igazán.

Hány olyan férfi és nő van, aki leéli az életét az első szerelmével! Csak kamu az, hogy minimum x hódításra van szükség! A valóság az, hogy az illető valójában nem szeretett, csak kihasznált.

2016. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!