Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mukodhet a kapcsolat ennyi ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet a kapcsolat ennyi ev korkulonbseggel?

Figyelt kérdés

Meg regebben megtetszett egy srac,el is kezdtunk beszelgetni,viszont mint kiderult,fiatalabb nalam.

Iden lett 18 eves,en pedig mar 20 leszek.

Szerintetek mukodhet egy ilyen hosszutavon? Illetve nekem volt mar komoly kapcsolatom(tobb ev) neki viszont meg nem.



2017. jan. 12. 13:33
 1/6 anonim válasza:
Vannak olyan pàrok is akik közt 17 èv korkülömbsèg is van,ès tök jól megvannak. Szerintem az a 2 èv egyàltalàn nem sok. Egy próbàt megèr ! ;)
2017. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Két év nem a világ vége, akkor se, ha te vagy ennyivel idősebb. Eddig egyáltalán nem is jutott eszedbe, hogy fiatalabb lehet, úgyhogy én azt gondolom, hogy nem lehet probléma. Elvégre összeilletek minden más téren.

És ahogy telnek az évek, egyre kevésbé lesz érdekes, hogy te vagy picit idősebb, és ő a fiatalabb. Ha a srác lenne két évvel idősebb, biztos hogy nem lovagolnál azon, hogy működhet-e ekkora korkülönbséggel...


Nem a középkorban vagyunk, ahol a férfinek magasabbnak, idősebbnek és testesebbnek kell lenni, mint az asszony, különben megszólják a népek. :P

2017. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 24-21 és működik:D Nem az életkoron múlik... különben meg kívülről abszolút fel se tűnik, sőt, őt nézik idősebbnek, engem meg még 21nek se, amennyi ő.

Ha meg néha gyerekes... hát, ahogy a család férfitagjai között végignézek, ez nem nagyon változik az idő múlásával sem:D

Az viszont baj, hogy neki nem volt komoly kapcsolata. Voltam korábban ilyen szituban, szintén ekkora korkülönbséggel, ott emiatt nem működött már.

Most szerintem azért megy, mert egyforma tapasztalatunk van.

2017. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

24 vagyok,a barátom 18 és nagyon jól működik,miért ne működne?

24/L

2017. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan 2 év miatt vagy fennakadva? Vagy csak az zavar, mit szólnának mások a környezetedben?
2017. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-év az igazán nem sok....

Vannak dolgok amiket akkor tudunk meg ha kipróbáltuk, szerintem egy próbát megér?! :)

2017. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!