Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mond ilyeneket? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket? Teljesen összezavar. Kicsit hosszabban kifejtem lent.

Figyelt kérdés

A sráccal kollégák és barátok vagyunk, mindig is nagyon jól kijöttünk, van barátnője, de mindig kedves volt velem, figyelmes stb, aztán az utóbbi két hónapban elkezdtem másként nézni rá, éppen emiatt, hogy így törődik velem. Sokszor kétértelmű megjegyzéseket tesz, folyton becéz, simogat, aztán van, hogy napokig nincsenek ilyen közeledései, ilyenkor elbizonytlanodom, hogy talán csak bebeszéltem magamnak, hogy ő is akar valamit, meg egyébként is ott a barátnője, nem értem miért van vele, ha közben így viselkedik velem. Hozzá kell tenni hogy távkapcsolatról van szó náluk, 2-3 hetente találkoznak. Most (és már régebben többször is) volt egy veszekedésük, amit a srác elmesélt és aminek a vége az, hogy ő már belefáradt és lehet szakítani kéne. Konkrétan így hangzott el: szakítanom kéne vele, aztán összejönni veled.

Elég komolytalannak hangzik, meg tényleg az összes ilyen megjegyzést elvicceljük mindketten, de mint írtam, én elkezdtem többet érezni és akaratlanul reménykedem. Szerintetek felesleges? Lépjek tovább vagy adjam jobban értésére hogy tetszik nekem?


2017. jan. 14. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, abba gondolj bele, hogy mit akarsz egy olyan alaktól, aki ilyen féreg módon intézni a kapcsolati ügyeit? Ott a barátnője, de már mást simogat, mással akar összejönni (csak közben a tökeit félúton elhagyta valahol, hogy a nője elé álljon, és elnézést kérve tőle kilépjen a kapcsolatból)... szánalmas farokhuszár. Szerinted meg melletted majd máshogy intézné a dolgait, gondolom...
2017. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne avatkozz bele, majd ha szét mentek a barátnőjével szabad a pálya és meg látjátok mi lesz.

Amég van barátnője gerinctelen dolog bele rondítani egy párkapcsolat a még akkor is ha ő kezdeményezte a közeledést.

A pali meg egy paraszt ha valami nem jó mondja meg a barátnőjének, beszéljék meg vagy vessen véget a dolognak ne más lányokat simogasson.

És ebből kiindulva ha ti össze jönnétek és lenne valami gubanc nem ugyan ezt tenné? Kitudja.

2017. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!