Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesíteni ha a párotokkal túlnyomóan csak egy dologról tudnátok beszélni hosszabban és az az ő hobbija lenne?

Figyelt kérdés

Velünk pontosan ez a helyzet. Csak a motorokról és az autókról tudunk hosszabban beszélgetni. Kezdetben nem zavart, mert tudod érdekel az ami a másikat, de egy idő után sok, hogy csak erről lehet vele igazán beszélgetni. Ő nyilván élvezi és fel se tűnik neki, mert ő erről bármikor bárkivel órákat beszélgetne, de nekem is van hobbim és ő nem érdeklődik annyit irántam. És ha mondom neki kiakad....

Titeket zavarna?



2016. febr. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen engem is idegesítene egy idő után.
2016. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem is idegesítene...
2016. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívhatod erre a figyelmét normális stílusban. Szerintem csak az lenne az idegesítő, ha utána is csinálná, és nem érdekelné, amit mondtál.
2016. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zavarva, normális esetben oda-vissza megy az érdeklődés egymás dolgai iránt.
2016. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akinek szakbarbár párja van az gyakran átéli mindezt.

Nekem az exem tanítónéni volt és folyamatosan hallgattam az iskolás sztorikat....volt amikor jót röhögtem rajta, de volt hogy untatott.

A mostani párom divat szakmában dolgozik, azzal jobban tudok azonosulni, de néha ez is sok.

Nekem is van gyengém, az autószerelés és veterán autók, de csak akkor beszélek róla ha kérdeznek, de akkor sokat.

38F

2016. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, idegesítő.

40-en túl már tudom, hogy mennyire fontos az, hogy közös legyen az érdeklődési kör, mert akkor mindig van téma és sosem untatom a páromat :-)

2016. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!