Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakit akarsz, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit akarsz, akkor szerelmes is vagy belé?

Figyelt kérdés

Lehet úgy akarni valakit hogy nem vagy belé szerelmes?


Rendes kapcsolatra gondolok.


2017. jan. 14. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak testileg vonzódom hozzá, akkor igen.
2017. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem jellemző, egy nőt szerettem, egy nőbe voltam szerelmes, a többivel, szex után alakult ki valamiféle kötődés. 5 nővel volt hosszú viszonyom. Az elsőt akit később feleségül vettem, 17 év után váltunk el, sose szerettem.
2017. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igen!
2017. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
Akitől akarok valamit is, az minimum nagyon-nagyon tetszik. Nem biztos, hogy szerelem, de igen közel jár hozzá, s akár kapcsolat is lehet belőle.
2017. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akarni lehet úgy valakit,hogy nem vagy belé szerelmes persze.Szexre pl. nekem is van ilyen rengeteg...

Na de kapcsolatban nem lennék együtt és nem is tudnék olyannal lenni akit nem szeretek.

2017. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vonzalom, inkább testi. A szerelem pedig lelki dolog...
2017. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!