Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet hogy 4 eves komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy 4 eves komoly kapcsolatban masok is megtetszenek? Olyan mintha ujra szerelmes lennek izgulok jo kedvre derit az illeto. Pedig harmonikus a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szerelem, ha azt nem fejlesztik tovább egy mélyebb, tartósabb erővé (családalapítás, gyerekvállalás, az őrült szerelem átalakulása családi szeretté), akkor elmúlik úgy 3-6 év alatt bőven.
2017. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés is jó, és az első válasz is! És velem is ugyanez történik. 6 éve vagyok a párommal, nem kérte meg még a kezem, nem lett gyerek sem. Mindegy, hogy kinek a hibája, vagy nem hibája. Én 27 vagyok, és kezdek odafigyelni mások udvarlására, amit eddig nem tettem. és van, aki tetszik is. A szakítás ehetőségét már fel is hoztam a páromnak, aki erre teljesen kiborult. Kérdeztem, hogy házasságra nem gondolt-e? Azt mondta, hogy dehogynem, de ez egy fél éve volt, az óta sem történt semmi. Nem tudom ki ront el mit, de nagyon unom. Szerelemre vágyom.
2017. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 es ha felhozod neki a szakítás lehetőségét szerintem ne nagyon várd hogy a nyakadba borulva megkéri a kezed.

Ha szerelem kell szakíts. Nem is èrtem miért vagy még vele.


Kérdésre válaszolva azért érzünk ilyet, mert az ember szereti az újdonságokat. A megszokott dolgok egy idő után unalmasak lesznek , legyen az egy tárgy, egy hobbi, vagy egy másik ember.

2017. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3:

És kiegészíteném azzal, hogy mindenben fejlődni kell. Legyen szó tárgyról, hobbiról vagy másik emberrel való kapcsolatról. Ha az nem fejlődik előre, akkor ununk bele sokkal könnyebben, mint amúgy azzal unnánk. Ha hobbijaimra gondolok, azokkal is előrébb vagyok most, mint 5 éve voltam. Ugyanez igaz baráti kapcsolataimra is pl. Ha a párom nem akarna haladni a kapcsolatban, akkor annyi.


"ha szerelem kell akkor szakíts"

Nem a szerelem a legfontosabb, hanem hogy abból legyen valami továbbfejlődés. Olyan nincs hogy emberek együtt vannak egymással 5-10-20 évig úgy, hogy ugyanolyan lenne a kapcsolatuk mint mondjuk az első évben. Aki ember ezt elszabotálja (miközben a párja szeretné), az ne számítson tartós, évtizedes kapcsolatra.

2017. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze egyetértek ,ez így van.
2017. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!