Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól teszem, hogy saját magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy saját magamnak állítok fel szabályokat az új kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy még eddig csak egy barátom volt, viszont vele nagyon sok mindent elrontottam. Megcsalt és én nem szakítottam vele. Naiv és buta voltam, hogy sok mindent megengedtem neki és nem szóltam olyan dolgokért amik zavartak. Tett több olyan dolgot amik a mai fejemmel már talán szakító okok lennének.

Most összejöttem egy fiúval és van a fejemben pár olyan dolog amit ha megtesz akkor szakítás lesz a vége. Szerintetek jó ha ezekhez tartom magam és ezek szerint gondolkozok kettőnkről? Vagy ez túl sablonos és merev lenne?

Az oka annyi, hogy nem szeretném ha újra olyan buta szerelmes lennék mint korábban, nő akarok lenni aki tudja a határokat és nem egy kis tinip*csa.

21/L


2017. jan. 14. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezeket vele is közöld, mert lehet, hogy nem tudja, hogy téged mik zavarnak és te sértésnek veszed, amit ő észre sem vesz
2017. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Szerintem jó szabályokat felállítani, és azokhoz ragaszkodni, ezzel együtt azt gondolom képesnek kell lenni a revízióra is. Ha egy szabály hibás, akkor változtatni rajta (persze nem napi rendszerességgel, mert akkor meg már nem szabály).


Valahol pont erről szól az élet tudni a határt, hogy mihez és mikor kell ragaszkodni, és mikor érdemes engedni, változtatni. Idősebb vagyok sokkal, mint Te, de ezt még mindig nem sikerül minden helyzetben megtalálnom, de örökké tanul az ember :)

2017. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván hasznosítanod kell a tapasztalataidat. Amit te mondasz, az kb. arról szól, hogy nem akarod újra elkövetni ugyanazokat a hibákat. Sztem ez tök oké.
2017. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Jol teszed.
2017. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
És miért ő fog beszopódni azért, mert te nem voltál elég éleslátású, hogy egy gyökeret kiszűrj előtte?
2017. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mik ezek a dolgok amik miatt szakítanál?
2017. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, vagy még annyira naív mint akkor? Ha érettebb vagy akkor felesleges, mert idejében rájössz ha hiba van a képben. Egy csalódás, bármilyen fájdalmas is, nem gátolhatja meg egy ember boldogságát.
2017. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen alap dolgok miatt szakítanák: ha megcsalna, akár ha lányokkal folytatna olyan (szexuális) beszélgetéseket amik nem illendőek ha valaki párkapcsolatban él, ha hazudna vagy kiderülne bármi olyan dolog ami miatt elveszíteném a bizalmamat (jelenleg sem mondom, hogy a bizalmam 100%-os, de dolgozok rajta, hogy az legyen). Ha bántana, megütne. Nem egyszeri eset után de ha folyamatosan hülyének próbálna nézni, ha minden olyan dolog miatt kiakadna rám amit ő is megtesz de én nem szólhatok érte, ha ocsmányul beszélne velem, lekezelne, ha lányokkal találkozgatna, esetleges lány barátait előrébb helyezne mint engem.
2017. jan. 15. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a rengeteg "másokkal szexről beszél" téma olyan... fura.


Nem vagyok már húszon éves, de szexről nem beszélni kell, hanem csinálni. Akivel beszéltem a szexről azzal utána sosem jött össze :)

2017. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként mindenkinek köszi a választ :)


5-ös, neked reagálnék. Ő a barátom, akit szeretek és akit nem szívatok csak úgy jó kedvemből.. (sőt, sehogy). Nem ő fizet meg az elmúlt évek alatt ért csalódásokért. Az ő viselkedésén múlik, hogyan viselkedek én vele. Tehát ha semmi okom nincsen kiakadni akkor nem fogok, ha semmi okom nincs féltékenykedni akkor nem fogok, ha semmi okom nincs haragudni rá akkor nem fogok. Ebből kifolyólag ha semmi okom nincsen szakítani vele akkor nem fogok. Ha érzem, hogy szeret és megfelelően bánik velem akkor boldog leszek és boldoggá teszem.

Ezekért cserébe én csakis úgy viselkedek vele ahogyan szeretném, hogy velem is viselkedjen.

2017. jan. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!