Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hazudik saját magának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik saját magának?

Figyelt kérdés

A volt párommal nagyon jóban vagyunk még a szakításunk óta is, és úgy tűnik, hogy lehet lesz még jövője a kapcsolatunknak. Ugyanakkor egyik pillanatról a másikra gondol egyet és mint ha a kimondott szavai semmisek lennének ezek után. Egyszer még a jövőt tervezi velem, máskor már szó sincs ilyenekről. Tudom, hogy szeret engem, látszik is ahogyan bánik velem, minden tette, mozdulata ezt bizonyítja, viszont ezt ugyanúgy tagadja.

Azt mondta nekem, hogy "én szeretlek

de nem szerelemből,hanem úgy mint egy nagyon jó barátot

jól elvagyok veled,szeretek veled lenni"

A tekintete is elárul mindent, a szavai során is csodálattal tekint rám, gyönyörűnek hív, szorosan átölel. És féltékenykedik más férfiakra is egyaránt.

Véleményeket kérnék, hogy ki hogyan látja a dolgot. Előre is köszönöm.



2016. dec. 20. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:

ugyanakkor odavan a hibáimért, mind a külső, mind a belső iránt. Volt hogy meglepetéssel készült nekem, amikor mentem hozzá, gyertyafény, ilyenek.

Egyértelmű szerintem, hogy azért ez jóval több mint egy szimpla barátság.

2016. dec. 20. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy saját magának? Simán téged hülyit.
2016. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl azért, mert (mint ahogy làtszik, még élvezed is,hogy papucs,màst mond mint gobdol) nem akar neked becsicskulni?
2016. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de nem szerelemből,hanem úgy mint egy nagyon jó barátot "

ez csapta meg a fülemet.

A volt párod mást szeret. Sajnálom!!!

2016. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Múltkorában viszont bevallotta hogy ismét feléledtek a régi érzelmei irántam. mondta is hogy nagyon szeret. Csak ezt most ismét tagadja, mikor nem egyszer mikor elmondtam hogy én hogy látom részemről a dolgot, akkor volt hogy elismerte hogy tényleg igazam van, úgy van ahogy mondom, de valami miatt megint tagadja.
2016. dec. 24. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Én gondoltam olyanra is, hogy fél, bizonytalan, ezért mondja azt amit.
2016. dec. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!