Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közeledik a valentin nap, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help23 kérdése:

Közeledik a valentin nap, és megszeretném lepni barátnőmet, tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

3 ève vagyunk együtt. (22f 20l)

Ètterem, mozit nem szeretnèm eröltetni, otthon bezárkozást sem, mert lassan összeköltözünk, olyanra gondoltam, hogy ròzsaszirmok + gyertyábòl csinálol neki egy ùtat, fehèr kivágott nyilacskákkal, ès egy ajándèkkal, vagy tortával várom, ilyeneket látok a neten is. De tudom, hogy nèzegeto ezeket, ès nem tudom hogy mennyire lepődne meg, föleg ha feb 14-èn barátnőjèvel elvitettem a házbòl mert nem buta :D.


Valami ilyesmire gondoltam, ha lenne ötletetek, szìvesen meghallgatnám!



2017. jan. 15. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrd ki a gumit aztán jön a meglepi :DDD
2017. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet.Csináld ezt. (Meg szúrd ki a gumit is.) :-)
2017. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Mi az a valentin nap?
2017. jan. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél guminőt az ágyadba, takard be. Ha akarod, rózsaszirmot szórhatsz rá. Éjjel szex közben énekelj zámbódzsimit, hogy egyszeeeermegjavulokééééééééééééééééééééééén
2018. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!