Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira fáj, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj, hogy a legjobb barátnőmet szereti. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki jól néz ki, vicces és rendes, de csak barátként tekintettem rá, az osztálytársam és egy a baráti társaságunk is.

Aztán most ősz óta elég sokat beszélgetünk, chaten és élőben is. Tetszik neki a legjobb barátnőm, de azt hiszi, hogy nem lenne esélye nála, mert a lány "rideg", komolyat senkivel nem akar, a fiú meg már arra vágyik a sok futódolog után. És ezért velem beszéli meg ezeket, meg úgy mindent...

Szóval nagyon jóban vagyunk, de közben ha ott van a legjobb barátnőm is, észre sem vesz kb. Meg én próbálok neki segíteni mindenben, nem pont az összehozós dologra értem. Bármire van szüksége, azonnal intézem és nem számít, hogy fáradt vagyok, vagy nekem nem lesz hasznom belőle.

Ráadásul a legjobb barátnőm semmi komolyat nem akar tőle, ahogy másoktól sem. Szóval tudom, hogyha esetleg össze is jönnének, akkor sem lenne hosszú a kapcsolat, utána pedig nekem kéne összeszedni.

18L


2015. nov. 27. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szemét dolog a karma.
2015. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tessék?
2015. nov. 27. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát megértelek
2015. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem vagy olyan csinos mint barátnőd...

ha meg úgy érzed h igen akkor próbáld magadra terelni a figyelmét!

2015. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy,ha nem szereti akkor mindegy mi tesz
2015. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet szebb vagy a barátnődnél csak nem vonós magadra a figyelmet
2015. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!