Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, hogyan mérlegeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan mérlegeltek akkor, amikor a párotokhoz kellene költözzetek külföldre, vagy több100 km-re a lakhelyetekről úgy, hogy eléggé komoly állásotok van jelenleg a városotokban? Volt olyan, hogy megbántátok?

Figyelt kérdés

Milyen elvek és tények alapján döntötök? Hogyan gondolkodtok?

Köszönöm a válaszokat. 28M



2017. jan. 16. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alaposan körbejárnám a kérdést.

Van-e munka környéken, el tudok-e helyezkedni a szakmámban, (elég jó-e a nyelvtudásom hozzá), vagy pedig be kell érnem rosszabb munkával, esetleg hónapokig nem lesz önálló keresetem, mire találok valamit.

Esetleg lehet is próbálkozni egy pár önéletrajz beküldésével, hogy hogy reagálnak a cégek.


Mit nyerek és mit vesztek vele? Vagyis ha nagyon jó állásom van, és sose lesz még egy ilyen, a pasi pedig semmi extra, minden sarkon találok másikat, akkor felejtős.

Ha a pasi olyan, akit csak egy életben egyszer, nagy szerencsével lehet találni, és könnyebb új munkát találni, akkor érdemes kockáztatni.


Mi lesz akkor, ha nem jön össze? El kell adni mindent, felszámolni a régi életet, és fejest ugrani a semmibe? Vagy ha szakításra kerül a sor, akkor van hová visszaköltözni, van ami vár egyedül is? Esetleg ott, a rokonoktól és barátoktól távol is ki tudok építeni egy önálló életet?

Ha egyedül nem tudnék stabil egzisztenciát fenntartani, és rászorulok a pasira, akkor biztos, hogy nem mennék.


Érdemes azt is mérlegelni, hogy miért pont te költözz? Neki milyen munkája van most, milyen lehetősége lenne, ha ő jön hozzád? Milyen színvonalon tudnátok élni, kinek van több vesztenivalója?


Ha a fejedet használod a döntéshozatalnál, és nem a szíved után rohansz ész nélkül, akkor nem fogod megbánni.


Én nem mentem. A külföldi élet vonzott, de pár hónap ismeretség után egyértelmű volt, hogy EZÉRT a pasiért nem érdemes mindent felrúgni, neki itt nem lenne lehetősége semmire, én pedig a jó munkám nem dobom el egy középszerű kapcsolatért. Azóta sem bántam meg, rám talált a "nagy szerelem" itthon.

2017. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 es jól leîrta.

Én kint élek, itt sem fenékig tejfel. De ha találsz munkát akkor jobban megfizetik és a körülmények is jobbak.

Jól meg kell gondolni, körbejárni a dolgokat. Lenne e a környéken ott neked munka? Olyan amilyet szeretnél? Nyelvet ha nem beszèled el se indulj!

Láttam màr olyanokat akik nagy reményeket fűztek a dologhoz és pofára estek, családostul hazakullogtak.

Honvágyat hogy viseled? Van aki emiatt megy haza.


Ha úgy döntesz nekiindulsz , otthonról keress előbb munkát, párod kinti lakcímét beleírva a jelentkezèsedbe.

Aztán ha lesz ami neked is tettszik és elindulsz,akkor se égess fel minden hidat mögötted. Legyen hova visszamenned, legyen lakàsod, stb.

2017. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!