Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt vagy még jelenleg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy még jelenleg is házasok, többéves kapcsolatban lévők, meddig tartott a jo és meddig/miota a rossz fázis nálatok, mi által és mikor jött el a felismerés, hogy már komoly lejtőn vagytok?

Figyelt kérdés
Nyilván akinek frissebb, problémamentes a kapcsolata, azokra nem vonatkozik.
2016. máj. 28. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Amíg fel nem bukkan egy lehetséges, komoly 3. szereplő.
2016. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint az elsőnél.

15 évig minden teljesen szuper volt, aztán az exférjem elkezdett csajozni. Egyre kevesebbet volt otthon, egyre bunkóbb lett velem, ha épp nem akart szexet, hozzá se lehetett szólni, de ha épp dughatnékja volt, akkor tudott kedves is lenni. Akkor már éreztem, hogy itt valami nagyon nem stimmel, sőt már a váláson gondolkodtam.

Aztán lebukott, hogy van csaja...


Így már egyből tiszta lett a kép, miért nem volt rám soha se ideje, se energiája, mitől változott meg ennyire.


Az utolsó fél év volt sza.r, az első 15 évben semmi gond nem volt.

Ha akkor nem lép félre, szerintem ma is együtt lennénk.


Csak hát ugye férfi, és nem tud csomót kötni a farkára, muszáj volt élnie a lehetőséggel...

2016. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nalunk a negyedik ev volt a kritikus mert megismerkedtem valakivel es egymas szerettunk, de nem hagytuk el a parjainkat. Mindkettonk hazassaga tulelte (legalabbis is ugy tunik), a parom "kivarta" amig lecseng a dolog, es azota jobb a hazassagunk es soha tobbet nem beszeltunk rola (ez 2 eve volt).
2016. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!