Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből ezt a gondolatot? 19L

Figyelt kérdés

Családunk által megismertük egymást egy fiúval, nekem már régebben is tetszett ő, de akkor még nem nagyon beszélgettünk. Most azonban a napokban elkezdtünk egyre többet beszélgetni. Helyes, szimpatikus, kedves. Csak hàt van barátnője. 😕

Egyik nap össze futottunk és nagyon jól éreztük együtt magunkat (a baràtnője tud a találkozásról), és azóta többször voltak órás telefonbeszélgetéseink.

Úgy néz ki nem vagyok teljesen közömbös számára, és ő sem nekem, de én most vagyok túl egy szakításon de úgy érzem vele boldog tudnèk lenni mert olyan ember. Még fogunk találkozni jövő hèten is, meg sokat beszélgetünk viberen.

Tulajdonképpen nem tudom mire várok itt választ, mert nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, de még is annyira tanácstalan vagyok.

Nem tudom kiverni a fejemből és annyira hasonlít a volt barátomra személyiségileg, de mèg is sokkal kedvesebb.

Szerintetek mit tegyek? Mindenkèppen tartani szeretném vele a kapcsolatot amire úgy néz ki ő is nyitott.



2017. jan. 18. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"annyira hasonlít a volt barátomra személyiségileg"

Inkább az a helyzet hogy az exed pótlását keresed már, az exedhez hasonlítani mást nem éppen jó dolog....

2017. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék erre senkit "felhasználni" távol áll tőlem. És az is, hogy elvegyem a barátnőjétől. Éppen ezért nem szeretnék kapcsolatot ameddig az előzőt ki nem heverem. Csak ő pont olyan ember akit el tudnék képzelni magam mellett ha màr volt barátomat nem..
2017. jan. 18. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Elsővel egyetértek.


Gondolj a barátnőére és szerinten ezeket az órás telefonbeszélgetéseket szüntessétek meg hisz ilyet általában kapcsolatba szoktak csinálni. Szerinted ez milyen érzés lehet a baràtnőnek?

2017. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen úgy bànik velem mint ha a barátnője lennék (simogat, ölelget, becézget, mondja mennyire szép vagyok,stb). Nekem ez elég fura volt, de azt mondta minden lány barátjával ezt csinálta.
2017. jan. 18. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, hogy van barátnője és hagyod, hogy hülyítsen?
2017. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha komolyabbra fordulna a dolog azt nem hagynàm szó nélkül. De kicsit úgy is tekintünk egymásra mint rokonok mert valamilyen szinten olyasmi van, de egyébként nem vagyunk azok szóval mégsem és tök bonyolult ez az egész.
2017. jan. 18. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Most ha belegondolsz elég szánalmas hogy más nőknek csapja a szelet miközben barátnője van. Ha összejönnètek veled is ezt csinálná az ilyen nem változik meg.
2017. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 homo ludensz ***** válasza:
Van egy olyan hogy igazán szerelmesnek lenni egyszer lehet ami mindíg ott van az emlékeidben beleégve. Az utána következő(k) mindíg annak az élménynek a keresése ami vagy bejön de már az más vagy nem és folytatódik a keresés,próbálkozás,néha kiábrándúltság.
2017. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Hányingerem van attól, hogyha van valakinek kapcsolata akkor is teper...

"Úgy néz ki nem vagyok teljesen közömbös iránta és ő sem nekem"

Egymásnak valóak vagytok akkor...

2017. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gondolj bele milyenn lehet ez a baratnőjének..en pont ezt eltem atm.a baratom egy masik csajjal..(aki a baratnom..)Folxamatosan dumalt..tobbet volt vele mint velem..eleg szar erzes...nem hiszem h ezt kene csinalnod..mas emberek helyzetet is kene nezned..
2017. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!