Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből ezt a gondolatot? 19L

Figyelt kérdés

Családunk által megismertük egymást egy fiúval, nekem már régebben is tetszett ő, de akkor még nem nagyon beszélgettünk. Most azonban a napokban elkezdtünk egyre többet beszélgetni. Helyes, szimpatikus, kedves. Csak hàt van barátnője. 😕

Egyik nap össze futottunk és nagyon jól éreztük együtt magunkat (a baràtnője tud a találkozásról), és azóta többször voltak órás telefonbeszélgetéseink.

Úgy néz ki nem vagyok teljesen közömbös számára, és ő sem nekem, de én most vagyok túl egy szakításon de úgy érzem vele boldog tudnèk lenni mert olyan ember. Még fogunk találkozni jövő hèten is, meg sokat beszélgetünk viberen.

Tulajdonképpen nem tudom mire várok itt választ, mert nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, de még is annyira tanácstalan vagyok.

Nem tudom kiverni a fejemből és annyira hasonlít a volt barátomra személyiségileg, de mèg is sokkal kedvesebb.

Szerintetek mit tegyek? Mindenkèppen tartani szeretném vele a kapcsolatot amire úgy néz ki ő is nyitott.



2017. jan. 18. 12:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ő irogat folyton. Mit csináljak vele? Ha akar úgy is a barátnőjével fog foglalkozni.

Én is éltem már át ilyet egyik évben tudom milyen érzés, de ha véletlenül komolyabban érzne irántam akkor sose szakítson a barátnőjével?

2017. jan. 19. 08:57
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

Undorító r****c vagy, hogy nem vállalod a felelőséget amiben te is érintett vagy!

Ő írogat nekem...de ez neked tetszik és részt is veszel a félórás tracspartikban!

A leggyávább kétszínű luvnyák jellemzője, hogy más bünbakot keresnek ők meg már szinte áldozat szerepébe tetszelegnek.

Mi lenne ha megszakítanád vele a kapcsolatot? Fájna? lehet elmúlik! De megmaradna a gerinced!

2017. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!