Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szabadlelkű", kötöttségeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szabadlelkű", kötöttségeket nehezen viselő fiú vagyok. Tudatosan szeretnék elköteleződni a barátnőm mellett, de hogyan léphetnék túl ezeken a személyiségjegyeket, amik nehezítik ezt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Tudatosan ne nyomd el a belső vágyaid és érzéseid. Hosszú távon szenvedni fogsz emiatt. Valósítsd meg önmagad everywhere, everytime.. ;)
2017. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kipróbálod szépen, fokozatosan, hogy attól, hogy párkapcsolatban vagy, még a szabadságod megmarad. Nem kevesebb leszel tőle, hanem több.


Ha kötöttség alatt azt érted, hogy hűség, és neked ez nem megy, akkor pedig időben engedd a barátnőd elmenni, hogy minél előbb találjon olyan partnert, akinek ez nem jelent terhet.

De lehetőleg addig, amíg nem lesz közös gyerek, mert szülőnek lenni már kötöttséget és terhet is jelent, és nem is keveset!

2017. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok,csak lányban.Félek,hogy elvesztem a szabadságom egy kapcsolatban :/ Én is próbálkozok ezen túllendülni,mert egy nagyon értékes pasit ismertem most meg.Elnyomni nem szabad ezeket az érzéseket,hanem meg kell próbálni úgy gondolkodni,hogy ez egy jó dolog és bármikor kiszállhatsz belőle,senki sem kötelez arra,hogy kapcsolatban legyél :) Persze a másik érzéseivel csak óvatosan!Beszélj erről a barátnődnek is és el kell fogadnia,hogy te ilyen vagy,neked nagyobb térre van szükséged,de ettől még szereted.Ha ő nem ilyen vagy nem tudja elfogadni,akkor a kapcsolat sem lesz hosszú életű...
2017. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!