Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30+-os pasik! Adott két nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+-os pasik! Adott két nő, akik szöges ellentétei egymásnak, nézzük ki melyik mellett voksol?

Figyelt kérdés

Az első:Gyönyörű test, vállig érő világos barna haj,kék szem.Az arcára nem lehet mondani,hogy szép,fogszabályzós.Beszélgetni nem nagyon

lehet vele,mindenen vihog,a jövőképe 26 évesen az,hogy találjon magának egy pénzes pasit,aki eltartja.ÉS ő akar lenni

Miss Szöszi.Halvány gőze nincs az otthoni munkákról,azt sem tudja,hogyan kell megfőzni bármilyen ételt.De az biztos,

hogy ha kisminkeli magát igazi dögös tud lenni,még fogszabályzóval is és elég átlagos arccal.Igazi irigylésre méltó barátnőm lenne.


A második:Derékig érő fekete hosszú haj,élénk zöld szem,Az arca szép(!!!)El lehet beszélgetni vele mindenről,vannak

tervei,céljai,humoros,őszinte és nyers stílusa van,de egyben talpra esett is,a konyhában ügyesen süt/főz.De viszont

van rajta 15kg-felesleg,ami eloszlik rajta.ezért is írtam,hogy az arca ilyen túlsúlyhoz képest szép.


Bajban vagyok,hogy melyiket kéne válasszam.



2017. jan. 20. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te valami troll vagy
2017. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Scream85 ***** válasza:
100%

Én inkább a nőiesen telt nőket favorizálom, szóval nálam egyértelműen a második a nyerő.

De a kettő közül akkor is őt választanám ha alapból a vékonyabb lányok jönnének be, mert inkább egy kis túlsúly, mint egy plázapics@, aki sík hülye, semmihez nem tud hozzászólni, nem tud főzni és egyéb házimunkákkal sem foglalkozik, és el akarja tartatni magát. Az ilyen nálam nem nő, hanem egy élősködő!


F/31

2017. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Elsőt egyszer megdugni, másodikat elvenni. Nem igazán értem a dilemmád.
2017. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőt semmiképp. Én szerintem a másodikat sem, nem a felesleg miatt (még mielőtt...), hanem a nyers stílus nem jönne be. Illetve nekem személy szerint a fekete és hosszú haj sem annyira, de ez mellékes.
2017. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.
2017. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te vagy a második, fogadjunk!
2017. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem nekem szol a kerdes, de 30+-os nokent mondom, hogy egyiket se. Nem a piacon valogatsz, hogy csirkecombot vegyel vagy marhaszegyet.
2017. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt megdugni, oszt csá.
2017. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a 2.-ba tudnék beleszeretni.

(Csak 23 vagyok, de ez mind1)

2017. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!