Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy az exbarátnőm 2 év után is az én pulcsimba alszik. Ez jelent valamit? (újrakezdés? ) 20/F

Figyelt kérdés

Szóval a szülinapja révén szoktam ráírni az ex barátnőmre, most is így volt felköszöntöttem és utána általában beszélgetünk pár mondatot majd annyi.

Most is így volt de mesélt pár érdekességet és valamiért írtam neki, hogy lenne-e kedve eljönni velem meginni valamit és beszélgethetnénk ha szeretné. Nem is tudom miért csináltam. Jelenleg egyikőnknek sincs senkije, de eskü nem volt ilyen hátsó szándékom. Aztán igent mondott amin szintén meglepődtem, meg is történt beszélgettünk nagyon sokat, jó volt az egész és nagyon pozitív. A múltunkról, rólunk nem beszéltünk.


Aztán hazakísértem mivel a közelben laknak. Én a kapu előtt megemlítettem, hogy ugye még megvan a szép kis cicája (mert őt nagyon szerettem)? Ő pedig mondta, hogy igen persze és még mindig olyan rossz. Én pedig mondtam, hogy ó értem de mást nem tudtam mondani hirtelen. Erre megkérdezte, hogy lenne-e kedvem feljönni hozzá megsimogatni a cicát?

Ekkor éreztem valamit, a gyomromban végigszaladt rajtam egy érzés, olyan jól esett, hogy felajánlotta, hogy bejöhetek. Aztán bementünk a cica megismert egyből nagyon jót játszottunk. Csak a barátnőm kishuga volt otthon ő is megismert de nem nagyon értette mivan. Felmentünk a szobájába leültünk az ágyra és ott dumáltunk de már sokkal intimebb volt. Akkor már a magánéletünkről is beszéltünk meg a régi dolgokról. Ha már régi dolgok, észrevettem a párnája alatt valamit és egyből tudtam mi az. Ki is vettem és kérdeztem is ,hogy úr isten ez még megvan? A (nagyon) régi pulcsim volt az amin mókusok dugnak. Mikor szakítottunk sok mindent visszaadott ezt viszont nem hagytam neki mert úgy szerette. És ő teljesen elvörösödött és zavarba jött mondta, hogy hát igen néha még ebben alszok. Én is elvörösödtem picit csak zavartan nevettünk, nem tudtam hirtelen hova tenni. Aztán tovább beszélgettünk és néztem őt és gondoltam magamba, hogy istenem még szebb mint régen volt. És mondtam is neki, hogy gyönyörű vagy. Ő picit mosolygott csak de inkább csak ilyen "kötelező mosollyal" és mondta ,hogy "hagyjuk ezt".

Persze vettem a lapot és mondtam, hogy most mennem kell már kikísér? Elbúcsúztunk, és mondtam neki hogy mennyire jó volt látni és picit vele lenni, Ő is azt mondta, hogy nagyon örült nekem és reméli még összefutunk.


Szerintetek??? Lehet, hogy érez még valamit irántam? Mert én elkezdtem újra érezni valamit, folyton ő jár a fejemben. Ő 2 évvel fiatalabb nálam, én voltam az első barátja és két évig voltunk együtt és két éve szakítottunk (minden két év). Még mindketten nagyon fiatalok és buták voltunk sok veszekedés tini problémák, távolság meg mások is beleszóltak a képbe. Nagy szerelem volt, mindkettőnknek az első. Nem mondom, hogy szépen váltunk el de nem is haraggal, úgy fokozatosan.

Viszont ez nekem elképesztően fura volt, ez az egész. Jó fura! Egyszerre öntött el az a kellemes nosztalgia mint amikor valami szép gyerekkori emléket veszünk a kezünkbe, és egyszerre csapott meg a lány is, hogy milyen szép és hogy még mindig hogy működik a kémia és a gondolat ott motoszkál bennem, hogy mostmár biztosan jobban menne a kapcsolatunk mint akkor tini fejjel. Mindketten teljesen megváltoztunk. Talán szeretném őt visszakapni, legalább megpróbálni. Ő volt életem nagy szerelme. Szerintetek ő is gondolkodik ilyeneken? A pulóverem még mindig a párnája alatt van mint régen :(

Egyre csak azt mondogatom magamba ,hogy "bárcsak"


2017. jan. 22. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megér egy sanszot. Hajrá
2017. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj lennék most biztos bekönnyezett volna a szemem, meg lehet más is...
2017. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
48%
A pulcsi szerintem semmit sem. Az,hogy találka után behívott,már talán.
2017. jan. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy romantikus novella akart lenni?

Kezdésnek nem rosz...

2017. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
"két éve szakítottunk, buták voltunk, tini problémá.."😳 ha 2 éve még tini voltál akkor most két évvel késôbb se vagy sokkal tapasztaltabb, azt vágod?🙄
2017. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Ez olyan romantikus 😊

A pulcsi nem biztos hogy jelent valamit èn is aludtam már az exem ruhájában ès nem azèrt mert jelent valamit ( bár ez nem mindenkinèl van így) 😕 de az itt leirtak alapján biztos nem vagy neki közömbös . Állj rá a dologra ès sok sikert ! 😊😊

2017. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Belement a talàlkàba meg behivott sztem nem vagy közömbös a szàmàra ,még érezhet valamit mivel jàrtatok koràbban !Még bàrtortalan mert benne van hogy nem működött és nem akarja elkapkodni a dolgot óvatosabb !
2017. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha közömbös lennél számára, kissé másképp viselkedne. :)

Én megtapasztaltam azt is, hát az nem ilyen. :)

Próbáld újra, de a zavaró tényezőket iktasd ki!

2017. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-ossal ertek egyet. Onmagaban egy pulover nem jelent semmit csak az hogy annak okan elvorosodott hogy felhivott magahoz es hogy talizott veled. Ezek jelentenek valamit nem a pulcsi. Ha azt a rongy darabot nem talalod meg akkor is tudhatnad (ha mar nem vagy tini) hogy ebbol siman lehet valami ;)
2017. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg együtt vagyunk :)))))) De ezt már nem fogom elrontani :)
2017. febr. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!