Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak egyszer lehettem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyszer lehettem igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Már tisztán látom az egész procedúrát, minden útvesztőt és így vagyok még mindig szerelmes...

De ez már csak szeretetnek tűnik... s jöjjön bárki, többé úgy érzem, hogy már nem tudok szerelmes lenni... kizárólag a szeretetem kimutatni


2017. jan. 27. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugyan azt írtam, hogy jelenleg is szerelmes vagyok, de javítanám azzal, hogy nagyon elmélyült szeretetet érzek valaki iránt, aki nélkül tudok élni, mindig gondolok rá, de elfogadom, hogy számára én nem hordozom magamban a kívánt különlegességet
2017. jan. 27. 16:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...


Most, csak azért érzed így mert megbántottak... (gondolom).


Szedd össze magad és minden rendben lesz! Járj el társaságba, bulizz a barátokkal, találj egy új hobbit vagy sportolj...


Ne fordulj be! Az nem segít!

2017. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!