Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szinte biztosak voltatok benn, hogy szerelmes belétek a másik, aztán meg kiderült hogy mégse?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket küldött, hogy azt hittétek szeret, és hogy derült ki, hogy mégse??

2017. jan. 24. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Nekem már több nő is hazudta a szemembe, hogy szeret.
2017. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Ki sosem mondta konkrétan, de utalt rá rengetegszer, hogy "tiéd vagyok" "nagyon sokat jelentesz nekem" és a többi... Elérte, hogy beleszeressek aztán itt hagyott összetört szívvel. 21n
2017. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

kettes:


szopás

2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm az empátiát.
2017. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
nekem olyan volt, hogy lelkesnek tűnt és nagyon jó volt vele. azt hittem, hogy majd egyszer együtt leszünk. most, egy csomó év után elmondta, mennyire bejöttem neki. nem tudom, mi történt. van ilyen.
2017. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2017. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Volt, 3 éve. Aztán összejött egy másik lánnyal. Egy éve, egy házibuliban közölte, hogy amúgy nagyon odavan értem.

Kííínos.

2017. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Volt, állítólag én voltam élete szerelme és már az első pár randi alatt belém szeretett. Aztán mondogatta hogy velem képzeli el az életét, csak velem szeretne közös családot és senki mást nem fog tudni így szeretni ahogy engem. Aztán hirtelen megcsalt, lelépett és ugyanezt a dumát nyomja most a következő barátnőjének. Egyébként az exeinek is ezt mondogatta, azóta pedig ugyanúgy szedi az áldozatait :D
2017. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De úgy, hogy kb fél évig folyamatosan ezt éreztem. Többször volt már, amikor nem tévedtem ebben és happy end lett végül. Aztán élesben úgy nézett rám mint egy őrültre, amikor kezdeményeztem és lekoptatott. Rossz érzés volt, pedig azóta is általában észreveszem ha nagyon bejövök valakinek és azok tényleg 90%-ban úgy is vannak


24/F

2017. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Aha.


1, szeretlek, te vagy a nagy igazi. Aztán egyszer csak eltűnt és többet nem lehetett elérni. Két év múlva felhívott, hogy én vagyok a nagy igazi.


2, szeretlek, te vagy az igazi. Hazamegyek, nyitva a közös gépen egy társkereső regisztráció az adataival: "az nem ő volt".


3, legutóbbi: óvatos jelek, szerelmes zenék, flörtölés, "én zárkózott vagyok és idő kell, nem ismerkedem senkivel", aztán míg a nagy megnyílásra vagyok, kefél mással

2017. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!