Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igazi szerelem?

Figyelt kérdés

Eddig nekem úgy tűnik, hogy egy kialakuló kapcsolatban (randin is már) vagy egy meglévőben mindig van egy taposó és egy elfogadó. Valaki aki oda van a másikért és szerelmes és a másik aki meg "elfogadja". Persze neki is tetszik a másik, vonzódik hozzá és előbb utóbb meg is szereti de akkor sem ugyanaz szerelmesnek lenni és megszeretni.

Tehát szerintetek létezik olyan hogy két ember megismeri egymást és mindketten egymásba szeretnek hasnoló módon?


2017. jan. 29. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem létezik.


Az már más kérdés, hogy ez meddig tart, vagy meddig tarthat.

2017. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Az világos hogy el fog múlni az évek alatt és a szerelemből szeretet lesz... de az akkor is más ha így kezdődik valami szerintem.
2017. jan. 29. 21:09
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
54%
Szerintem nem. A párkapcsolatok igen nagy része 50%-ban szex, 50%-ban megszokás.
2017. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Azért írtam, hogy létezik, mivel a feleségemmel, így kezdődött a mi kapcsolatunk is. Ennek már 12 éve...


(Lehet lepontozni annak, aki nem hiszi el...)

2017. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ebben csak a jelzőt nem tudom értelmezni. Szerelem létezik, de mitől lesz "igazi"? Akkor léteik hamis, nem igazi szerelem is, vagy mi?
2017. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. Bár mikor a sokadik ideálisnak tűnő kapcsolat hullik szét durva dolgok miatt kételkedek benne.
2017. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy létezik. Szerinted minden párnak sz.r a kapcsolata? Szerintem nem. Én is a legjobb barátommal jöttem össze, aki külsőre és belsőre is tökéletes számomra. És senki sem taposó, sem elfogadó, nem is értem mi a franc akar az lenni
2017. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nem tart örökké, haláleste stb ....de attól még van sőt többször is lehet.
2017. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A mostani -és szerintem végleges- párommal annó mi mindketten szerelmesek voltunk egymásba már az ismerkedős fázisban is. Ő (fiú) régebb óta és jobban mint én, mert ő már azelőtt belém szeretett, hogy egyáltalán beszéltünk volna :D De mikor megismerkedtünk és még csak kerülgettük egymást akkor én is hamar belezúgtam és szerelem lett belőle, teljesen egyenrangú felekként ismerkedtünk. Egyikőnk sem "kapart" a másikért jobban, vagyis mindketten egyformán akartuk.

Szerintem ez igazi szerelem :)

2017. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ez egy mézes-mázos képzet. Igazivá ti tudjátok tenni a kapcsolatot, egyenes, őszinte kommunikációval, lojalitással, feltétel nélküli szeretettel. De az már jócskán túlmutat a hormonok által irányított és vezérelt "szerelmen".
2017. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!