Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen beleszerettem egy 41 éves férfiba. Hogyan mutassam be apuéknak?

Figyelt kérdés

Légyszives ne ítélkezzetek és ne is írjátok le, hogy nekem nem ilyen idős korú férfiról kellene gondolkodnom vagy hogy apakomplexusom van meg ilyenek. Eddig két barátnőm tudja de nem hagynak békén folyamatosan ezzel jönnek, eleget hallgattam már.


Kutyasétálltatás közben találkoztam vele először, összekapott a két kutyus itt kezdődött az egész. Már akkor egyből szimpatikus volt jól nézett ki, nincs is elhízva egy pici hasa van de ennyi, igényesen öltözködött jó illata volt szép szeme és baromi kedves volt velem. Beszélgettünk közben és végülis hazáig kísért. Akkor még nem tudtam mi lesz ebből, annyival búcsúzott, hogy majd még biztos összefutunk, így is lett. Ennek már 6 hónapja. Nem nős, élettársa VOLT amikor megismertem nekem pedig barátom VOLT akkor még.

Nagyon jó szakmája is van, tökéletes férfi. Már egy ideje együtt vagyunk úgymond de nem vállaltuk fel, sokat gondolkodunk mi legyen mert egyikünk sem tud dönteni mivel szeretjük egymást. A szépséghiba csak annyi a történetben, hogy nemrég "lebuktunk" mivel a párom meglepett egy kis wellnessezéssel a szülinapom alkalmából de csak az egyik helyi hotelba, hogy azért ha olyan van haza tudjak ugorni. Még a szüleimnél lakok akik nagyon vigyáznak rám, szigorúak minden téren. Anya ott tanít ahova járok (még gimis vagyok) és az egyik évfolyamtársam pedig meglátott minket ahogy csókolózunk a barátommal a medencébe eléggé félreérthetetlen volt.

Azóta már "az egész suli erről beszél", félek hogy a szüleim fülébe jut és az nagyon rosszul venné ki magát ezért én akarom elmondani. Nem tudom, hogy kezdhetnék nekik bele mivel szerintem még azt sem tudják, hogy voltam egyáltalán férfival. Nem mintha olyan sokkal lettem volna, eddig 2 barátom volt az egyiket be is mutattam de akkor is folyamatosan traktáltak, hogy ugye nem feküdtem még le vele?! Nem lesz egyszerű de elkerülhetetlen, mivel ha olyan pletykát hallanak hogy felnőtt férfiakkal "hetyegek" hotelekbe akkor nekem végem. Viszont mellette igazi nőnek érezhetem magam még ha nem is vagyok még az. Nagyon sokat fejlődtem és sokat köszönhetek neki, sokan mondták hogy megváltoztam, sokat komolyodtam még anyuék is. Valahogy ezt is szeretném beleszőni a mondandómba, ha nem harapják le egyből a fejem. Sürgősen tennem kell valamit mivel ma konkrétan azt hallottam vissza, hogy én prosti vagyok és öregekkel dugok akik ruhákat vesznek nekem. És ez komoly! Bármilyen ötletet szívesen fogadok, akár szülőktől is hogy ezt mégis hogy kellene előadnom? Apa a legszigorúbb ember akit ismerek.


2017. jan. 30. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem tudod úgy előadni, hogy könnyebben vegyék.


Biztosan ki fognak akadni, hogy a lányuk a szemük fénye, egy olyan emberrel van, aki az apja lehetne.


Ezt körítheted, amivel akarod... nem fogják tárt karokkal fogadni és téged sem fognak megdicsérni érte.

2017. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően szüleidnek semmi köze hozzá, hogy kivel jársz.
2017. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:
2-es Ezt próbáld meg elmondani nekik is :D
2017. jan. 30. 18:23
 4/100 anonim ***** válasza:
73%
Apu,ő Béla,a mostani játszópajtim.
2017. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
92%
Na erre kíváncsi leszek,hogy majd mit szólnak ehhez a szülők. Szerintem mond meg nyíltan a szemükbe. De szerintem úgy is tudod te is,hogy hogyan fognak erre reagálni.
2017. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb, amit tehetsz, az az őszinteség. Bármilyen reakciót is vált ki belőlük. Biztosan nem fognak örülni, de ha megismerik, biztosan elfogadják egy idő után, hogy szeretitek egymást.
2017. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
92%
Kezdhetnéd azzal, hogy írsz egy levelet a szüleidnek, hogy elköltöztél szerelmedhez a 40 éves Ildikóhoz. Nagyon szereted, vele képzeled el további életed. Közös füvezések alkalmával ismerted meg. Minőségi kokaint és heroint is olcsón tud beszerezni. A sulit egyenlőre abbahagyod, mivel az LSD metágította a tudatodat. Ezután ha rájönnek, hogy a teljesen normális Józsival alszol esetleg még boldogok is lesznek.
2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
100%

2-es, azért egy gimis "gyereknél" ez nem egészen igaz, és nem ilyen egyszerű...

Kérdező, nekem annyi jutott eszembe, hogy a pasival közösen álljatok a szüleid elé. Neked is könnyebb lenne, ha ott lenne, ill. tipikus gondolatmenetet követve; ha ahhoz elég tökös, hogy egy "kislányt" dugjon, akkor ahhoz is legyen az, hogy apád elé álljon. Ugyan még nem vagyok szülő, de szerintem egy apa ilyenkor elsősorban a lányát félti és védi, a pasit pedig első felindulásban legszívesebben sz...rrá verné. Igenis legyen ott, nem feltétlenül azért, hogy apád elverhesse, hanem azért, hogy lássák, kiáll melletted/mellettetek, felvállalja a kapcsolatotokat, és apád szemébe mondja, hogy szeret téged (remélem így van).

Ha esetleg ez vigasztal: gondolj arra, hogy ha ezt túlélitek, (és idővel a szülők + a környezet is megbékél veletek), akkor jobban megharcoltatok egymásért, mint a párok többsége, és a többi gondotok az életben már piti kis semmiségnek fog tűnni...

Sok sikert!

2017. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
93%
Egyke vagy egyébként? Az a baj, hogy a szüleidnél már az is ki verné a biztosítékot, hogy nem vagy szűz. Valahogy szépen fokozatosan kéne felvezetni. Nem vagyok ebbe profi, de először mondd el, hogy lett egy barátod. Utána ha szóba jön, mondd el nekik, hogy mit dolgozik. Itt már emészteni fogják, hogy nem 19 éves srácról van szó. Utána mondd el mondj el valami kettő közöttit, ide találj ki valamit, és utána mehet a kora. Egyébként így is ki fognak akadni, de emiatt ne haragudj rájuk, hiszen féltenek, és nem szidlak a korkülönbség miatt, de azért ez a féltés lehet jogos. Ettől függetlenül nyugodtan legyél velük őszinte, de nagy örömódát ne várj. 23/F
2017. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
100%

Aggódnék a szüleid helyében. Jogosan. Egy 41 éves fèrfi nem ok nèlkül van család meg feleség nélkül. Meddig szeretnél vele együtt lenni? Belegondoltál abba is,hogy mi lenne 10 év mulva?


Amúgy nincs nagy gondd ebből szerintem. Lehet jobb is,mint egy takony 20 éves focista nagymenővel keveregned.



Őszintén mondd el a dolgot. Legyèl határozott,biztos a dolgodban. Se semmikèpp se őket támadd le,hogy azèrt nem mondtad el,mert szigorúak.

Add be,hogy eddig nem voltál biztos benne,de úgy èrzed,ez a kapcsolat előnyödre válik. A barátoddal is beszélj,mert őt is be kell mutatnod

2017. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!