Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tobb evnyi baratsag utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Tobb evnyi baratsag utan beleszerettem a legjobb noi baratomba. Nemregen ezt el is mondtam neki, de?!

Figyelt kérdés

Ugy erzem azota nem olyan jo a viszonyunk mint korabban.. Mert az erzes sajnos nem volt kolcsonos..

Az egyik fo problema a tavolsag mert en kulfoldon dolgozom igy keveset talalkoztunk..

Ugy erzem maar nem erdeklem ugy mint korabban ezert lehet jobb lenne ha elengednem.. Csak nem tudom hogy tegyem.. Valaki volt mar hasonlo helyzetben?!



2016. dec. 26. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha egyáltalán nem keresed. Mert nyilván innen nem lehet ugyanúgy folytatni, mintha mi sem történt volna. Ebből ő is érteni fogja, hogy ez komoly neked.


Aztán lehet ő is rájön, hogy hiányzol neki. Vagy ha nem, akkor kicsit később lehet már tudtok újra barátként viszonyulni.

2016. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen én. Nem lett happy end. Több év után is "rossz" találkozni.
2016. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!