Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha szeretitek és vonzódtok a nöhöz, akivel alakulgat is szépen a kapcsolat, fontos, hogy minden nap lássátok, vagy halljátok a hangját valamilyen formában? Vagy egy-két napot kibírtok enélkül?

Köszönöm szépen.


2017. febr. 1. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ki lehet bírni, de ha nagyon szeretek valakit, akkor a lehető legtöbbet szeretnék vele lenni.
2017. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, én is kicsit hasonló helyzetben vagyok most, bár még csak beszélgetünk, és nem találkoztunk. Így is sokszor gondolok a lányra, és szeretnék vele találkozni, de van, amikor könnyebb, és lefoglalnak más dolgok, viszont amikor meg beszélünk, akkor újból előjönnek ezek az érzések. Főleg úgy, hogy ő is azt sugallja, hogy amikor beszélgetünk, akkor neki is jó érzés, csak egyelőre még arról van szó, hogy barátkozunk, én meg nem mondtam el neki, hogy kezdek többet érezni iránta.
2017. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én abban a fura helyzetben vagyok, hogy a férfi szerelmet vallott már, de sokszor mégis "lepattint", hogy sok dolga van. Ha valakiért odáig vagyok, nem hivatkozok folyton idöhiányra.

2017. febr. 1. 11:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem fogok belehalni, ha nem láthatom pár napig. Ennél azért többet kibírok. ;)

De ha van olyan nap, amikor nem látom, nem hallom, vagy nem chatelünk, akkor már borzasztó hiányérzetem van.

És úgy gondolom, alap, hogy minden lehetőséget megragadok, hogy együtt lehessünk.

Az, ha valaki "félrerak", és csak akkor vesz elő, ha neki úgy kényelmes, az minden, csak nem szerelem.

2017. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni, mi az a "sok dolog". Ha például a beteg szüleit ápolja, az érthető. Ha munkamániás, az már kevésbé. Ha meg elmegy sörözni a haverokkal, az egyáltalán nem.
2017. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdés az, hogy tényleg nincs-e ideje, vagy csak mondja?

Saját bőrömön tapasztalom, hogy bizony előfordulhat, hogy az ember több napon át nem ér rá. Velem volt olyan, hogy 3 napon át egyfolytában 12 órát dolgoztam, reggel 7-kor elindultam otthonról, és este 8 után értem haza. Megesik.

De a barátnőmet akkor is, ha máshogy nem, egy telefonhívás vagy egy kis chatelés erejéig minimum kerestem, nem esett volna jól, ha legalább pár mondatot nem tudunk váltani. Arra meg azért lehet időt szakítani akkor is, ha fáradt az ember.

Ha látod, hogy igyekszik, hogy lásson, hallja a hangodat, csak épp nincs ideje találkozni, az teljesen normális és érthető helyzet. Ha meg tojik rád, akkor egyértelmű, hogy nem ő lesz "az igazi". :)

2017. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam volna, hogy ennyi szépen fogalmazott, jó hangvételü választ kapok.:)

Ami a lényeg, hogy 2 munkahelye van, de így is hétköznap 5-kor, hvg-n legkésöbb 10-kor végez, vagyis egész este szabad. Van egy gyereke, akit sokszor hoz-visz, uszoda stb. Igazából ennyi. Mégis mindig, minden egyes beszélgetés alkalmával elmondja, hogy mennyire el van havazva, meg korán kell kelnie, mindezt este fél 11-kor. Sokszor kivesz egy szabadnapot, de azt mindig utólag mondja, oké, sosem teszem szóvá. Egyik este pl.10-kor írt, hogy majd másnap dumálunk, holott én egész nap ezt vártam.

2017. febr. 1. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két napot ki lehet bírni, még ha hiányzik is közben. Ha meg dolgom van, akkor főleg, persze nyilván utána keresem egyből.
2017. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Szóval egy egyedülálló apával randizgatsz és nem érted miért nincs ideje. Veled valami nem oké kérdező. Ha nem vágod miért nincs ideje, akkor kérdezd meg az egyedülálló anyákat, nekik mennyi van. Pont annyi, mint az apáknak.
2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9:

Nem érted a lényeget, ne szólj bele kérlek.

Napi pár perces nyugodt és tartalmas beszélgetésre/csetelésre/telefonra vágyom csak attól, aki (állítólag) szeret engem. Semmi másra.

2017. febr. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!