Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Amikor távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Amikor távkapcsolatban vagytok, és a lány/nő gyakran ír nektek, törődik veletek, arról mit gondoltok? Jó érzéssel tölt el benneteket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Már maga a tudat jó érzéssel töltene el, ha tudnám azt, hogy van valaki akire számíthatok és ha még törődik is velem, az már boldoggá is tenne.
2016. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szép volt mikor volt ilyen. Kár, hogy hosszú távon ez nem működőképes.
2016. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne működőképes hosszútávon is? Mert sztem ez csupán hűség kérdése, amivel egyik oldalon sincs probléma (nálunk) :)
2016. aug. 23. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

igen jó érzés, de ha épp dolgozok, vagy mással foglalkozok, akkor az is jó, ha megérti, hogy nem tudok azonnal írni, vagy épp elfoglalt vagyok...

de pl az is jól esik, ha épp dolgozok (melóhelyen, mint most is :D) és kapok egy váratlan sms-t :)

Én is csináltam kapcsolatban, hogy küldtem a barátnőmnek sms-t :)


23F

2016. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Egy idő után magától megszűnik valami ami kellene ahhoz hogy tovább menjen. Átéltem már ezt, nagyon rossz volt. Valahogy egy idő után nincs tovább benne, és én például bezárkózással reagálok erre. Nem tudatosan, sajnos.

2016. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: miért zárkózol be? Mi zajlik le olyankor benned?
2016. aug. 23. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Nehéz ezt jól elmagyarázni. Alapból zárkózott természetű vagyok, sajnos - sok oka van, de summa summarum a saját gondolataimmal töltöm el a legtöbb időt. Sajnos. Nem tudom már, hogyan kellene úgy ismerkedni, hogy őszinte és nyitott legyek, mikor eddig csak negatív tapasztalataim vannak erről (elhagytak miatta, lenéztek miatta stb.)


Ebbe fogok beledögleni szerintem.

2016. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, habár érthető, de ne add fel te sem. Az eddigiekből azt szűrtem le akkor, hogy jó ha írok neki, kedvébe járok, stb :)
2016. aug. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!