Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarja tudni a nő, ha szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarja tudni a nő, ha szeretik, miközben férjnél van?

Figyelt kérdés
Akarná tudni egy nő, ha egy munkatársa, akit kedvel szerelmes belé, miközben ő boldog házasságban él?

2017. febr. 1. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*látszólag boldog.
2017. febr. 1. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, és igazából nem tudtam mit kezdeni az információval. Az önbizalmamnak jót tett, de közben meg sajnáltam is az illetőt. Abban reménykedtem, hogy mihamarabb lecseng. (Le is csengett, és akkor meg az zavart kicsit, hogy most már miért nincs oda értem az illető. :) Fura egy helyzet ez. :) )
2017. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme elmondani. mit érsz el vele? mindkettőtöknek kínos lesz utána, ő meg mit kezdjen ezzel az infóval?

úgy jön le, mintha azt hinnéd, ez majd változtat bármin is, és majd összejön veled.


feleslegesen ne bonyolítsd mások és a saját életed.

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy csak látszólag boldog?
2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnám tudni. Minek? A férjem úgysem hagyom el érte, ha én nem szeretem viszont (mármint az illetőt), akkor csak kínos lesz, persze, azon túl, amit valaki mondott, hogy egyébként hízelgő.
2017. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi szeret egy férjes nőt és elmondja Neki csak azért teszi mert reménykedik abban,hogy valamilyen módon viszonzásra talál. Ha szerelmes csak reménykedik, nem?Annak ellenére,hogy tudja,hogy férjes,és boldog.


Egyébként meg szerintem nem kell ezt elmondani, minden nő érzi ha szerelmes belé valaki, főleg ha munkatársak és napi szinten találkoznak.



A nő hiúságának biztos hízeleg ez a vallomás, de mit kezd vele?Vagy eljátszik a gondolattal,hogy félrelépjen-e, vagy kellemetlen lesz számára ha nem viszonozza, de tudja,hogy mit érez iránta a másik.

Én a pasi helyében nem mondanám el, biztos érzi ezt a nő szavak nélkül is..

2017. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veletek, csak ilyen helyzetben érdemes tanácsot kérni külső szemlélőktől. Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!