Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi jó a karácsonyban? Hogy...

Mi jó a karácsonyban? Hogy álszent emberek eljátsszák, mennyire szeretik egymást, miközben a bolygó teljesen el nem pusztul a vásárlási őrülettől, amit ez előidéz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 01:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
Körülbelül....
2015. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az év további 362 napjában ugyanúgy szeretem a családomat, a barátaimat, a páromat, szóval feltehetőleg nagyon jó színész lehetek, és magam körül is nagyon sok ilyen embert ismerek.
2015. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Bírom az ilyen megkeseredett általánosításokat :D
2015. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%
Sajnálom, hogy téged még anyád sem szeret.
2015. dec. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
63%
Neked úgy látszik semmi, de másnak engedd már meg, hogy élvezze, aki nem álszent.
2015. dec. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Számodra mindenképp.

Számomra tényleg arról szól, hogy azokkal lehetek, akiket szeretek, együtt díszítjük a házat, főzőcskézünk és jókat kajálunk, és igen, ajándékokat adunk egymásnak.

2015. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

most meg fogsz lepődni, de vannak olyan emberek,akik ténylegesen azokkal vannak karácsonykor,akiket szeretnek.

na jó, nekem is van olyan rokon/barát akit nem csípek annyira, de nyilván nem hívom ide magamhoz ilyenkor,hogy eljátsszam mennyire szeretem:D nem szeretem én se a képmutatást. de hát mondom, nem kötelező azokkal lenni akit utálsz.. legyél a szeretteiddel.

2015. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
az a jó,hogy meg van írva,hogy ilyenkor buli van,zaba ,pia rock"n"roll és a sok kivágott fenyőt be kell vinni a házba.vásárolni nem szoktam,ajándékot,kapják be,mindenki vegye meg magának ami kell ,évközbe vagy amikor szükséges.
2015. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Aki szereti a másikat, annak nem kell ilyen idióta ünnep ahhoz, hogy ezt a tudtára adja. Csak az a gond, hogy sokan csak ilyenkor képesek "szeretni" a másikat, ami valójában nem is szeretet.
2015. dec. 24. 12:25
 10/15 A kérdező kommentje:
Most gondoljatok bele, hogy ilyenkor hányszor több állatot vágnak le, hogy mindenkinek kijusson a karácsonyi menüből... Milyen sok fát kivágnak, hogy mindenkinek az otthonában megvalósulhasson az amerikai álomnak hívott förmedvény. Szerintem az lenne a normális, ha az emberek szívében az év 365 napjában karácsonyi hangulat lakozna, nem csak ezalatt a 3 nap alatt szeretnék a másikat.
2015. dec. 24. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!