Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az a lány aki nehéz eset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a lány aki nehéz eset?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint én.
2017. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Milyen szempontból?

Felszedni szerintem azokat nehéz, akik mindig 'hercegnőként' voltak kezelve.

Együtt lenni valakivel nekem, aki kinda pszichopata. Becsúszott már ilyen, nem bizonyítottan, de erősek a tünetek.

Fizikailag, akiknek a Föld centruma felé nagyobb a nehézségi ereje. doh. (bad joke here)

2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Fêl a' töltêny hüvelyektől ,ellött golyóktól .

Ha lőfegyvert adok a' kezébe eldobja ,majd sikítva elrohan.

2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz eset.
2017. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felveszdni vagy egy kapcsolat elejen értve
2017. febr. 1. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor amit leírtam, a hercegnős típusok. Meg akik állandóan a kétértelmű dolgokkal játszadoznak. Olyan is volt, hogy kicsit ki voltam égve ilyen téren, kellett volna már valaki, és rácuppantam egy csajra. Az érdeklődése miatt úgy gondoltam, hogy hajtanom kellene, de eleve friendzone volt... bár jobban is jártam vele.

Viszont én egyszerű eset vagyok ilyen téren. Ha egyértelmű jelet látok, rácuppanok, és már eleve tudom, hogy nyert ügyem van... olyannal nem nagyon szeretek szórakozni, akik nehezen eladhatóan adják elő magukat. Nem a nácik aranyát keresem én.

2017. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idegileg szét fog szedni, mindig az lesz, amit ő akar, csak ne kelljen hallgatnod a nagy hangját. Tényleg igaz, a szép nők többsége ilyen. Akik hercegnőnek lettek nevelve, mind ilyenek. A sok elvárást, igényt teljesíteni.... Ha felszeded, nagyon bánni fogod. Ja és többségük ribi is, nem tudnak hűségesek lenni. DE mindenki a maga kárán tanul és azt fogod mondani, igazam volt.
2017. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van, aki könynen adja magát, annyit is ér,másnak is könnyen fogja magát dobi, csak szexre jó,
2017. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!