Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha együtt vagytok 1,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagytok 1,5 éve megkérdeznétek a barátotokat hogyan tervezi veled a jövőt?

Figyelt kérdés
vagy túl korai ez az egész?

2017. febr. 3. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1,5 nap után megkérdezném, nemhogy 1,5 év után...


1,5 év után ha nem egyértelmű, ott azért bajok vannak szerintem.

2017. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szoktunk róla beszélni, de mégse részletesen csak néha 1-1 kis kijelentéssel.
2017. febr. 3. 12:18
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
Én soha nem kérdeztem meg.Nem kelett.Pedig 10 év után jegyzett csak el.Tudtuk mik a vágyaink,céljaink.Passzoltak az elképzeléseink.Konkrét kérdések nélkül.Mi amikor összejötünk 17 éves volam.Lost a férjem.Ti hány évesek vagytok? Ja mára már család vagyunk 😊
2017. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 21 párom 22 :)
2017. febr. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, így soha nem volt róla szó.

Valahogy természetes volt, hogy közösen építkezünk, jön a baba és minden. Egyértelmű volt, hogy össze tartozunk, együtt akarunk mindent.

2017. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tisztáznám vele, hogy ha eddig még nem derült ki egyértelműen, hogy az alapvető elképzelés mennyire egyezik.

Ki mit gondol ilyenekről, hogy házasság, gyerekvállalás, egy gyerek vagy több gyerek, stb. Ezekben nem lehet kompromisszumot kötni, úgyhogy ha nem egyezik az elképzelés, akkor csak az időtöket pazaroljátok egymás mellett.

Minden másra meg lehet azt mondani, hogy idővel majd úgy is kialakul.

2017. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!