Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mennyi idő után van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyi idő után van az, hogy feladjátok egy lánynál egy próbálkozást, akármennyire nagyon is szeretitek/tetszik? És mi az ami miatt feladjátok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, légyszi :)
2017. febr. 3. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Elég gyorsan ugyanis nincs értelme ha csak egyoldalú a dolog.

Nem vagyok sem játékszer, sem hülye. Olyan nőket bírok akik tudják mit akarnak, és nem játszmáznak.

2017. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy nőnél egynél többször nem próbálkozok.
2017. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem idő függvénye.

Ha látom, hogy "valami van" köztünk, akkor nem érdekel, mennyi idő alatt jövünk össze.

Ha egyértelműen nem jövök be neki, akkor meg én úgy vagyok vele, hogy felesleges erőltetni, ami már alapjaiban sem működik. Persze, erre fel lehetne hozni azt a hangzatos hülyeséget, hogy "az igazi férfi nem adja fel, és elutasítás után újra próbálkozik". Nos, én ezt másképp látom. Az igazi férfi tiszteli annyira a nőt, hogy tudomásul vegye a döntését. Meg különben is: annak mi értelme, ha valaki csak azért jön össze velem, mert sokáig zaklatom? (Mert egy elutasítás után tovább erőlködni sokszor már a zaklatással határos.) Egy igazi férfinek nem olyan kapcsolat kell, ami "á, egye fene, sokáig próbálkoztál, próbáljuk meg" alapon jött létre. Hanem olyan, ahol önmagukért szeretik egymást.

2017. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem idő függvénye,de ha látom rajta hogy nem kölcsönös a dolog,onnantól fogva minél hamarabb...
2017. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy azt kinyilvánítja egyértelműen hogy nem, akkor feladom. Játszmázásra nem vagyok kíváncsi pl "kelletni kell magad mert csak úgy szerethet igazán beléd".
2017. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor egyértelműen közli, hogy neki nem működne a dolog. Onnantól erőlködésnek érezném, neki és nekem is kellemetlen. Ha van rá affinitása, akkor viszont szívesen maradok a barátja.
2017. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
41%
Elsősorban akkor, ha úgy tapasztalom, hogy kizárólag én tartom fenn a kommunikációt. Tehát nem húzom addig, hogy kiprovokáljam belőle a szavakat, hogy "bocs, kopj már le", vagy valami hasonló. Nincs értelme úgy próbálkozni, ha egyoldalú az érdeklődés. Senkire nem szoktam rányomulni, bár lehet, hogy sokan ezt úgy veszik, hogy túl könnyen feladom, pedig szó sincs erről. Minek erőlködjek, felesleges.
2017. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Időhöz nincs kötve. Akkor adom fel, ha egyértelműen nemet mond, kerül, nem reagál semmire.
2017. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy nem vevő rám, nem vesztegetem az időmet feleslegesen, bőség van csajokból. Persze ha pár hónappal később összefutunk és közben változott a felállás, akkor miért ne? 28/F
2017. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!