Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok félig roma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok félig roma, még soha sem volt párkapcsolatom, nem kellettem egy nőnek se férfiként. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a 20-ik. születésnapom, és azóta rettentő depressziós vagyok, teljesen ki vagyok készülve, hogy úgy elmúlt a fele fiatalságom, hogy soha nem csókolóztam, soha nem szerelmeskedtem, mert egyszerűen nem kellettem erre egy lánynak sem. Pedig nem vagyok válogatós, egyedül az elhízott nők nem jönnek be, amúgy nem érdekelnek a külsőségek. Minden lány, aki idáig megtetszett csak barátnak tudott elképzelni, egyszerűen egyik sem látta meg bennem a férfit és ez nagyon bántó dolog nekem. Ezmiatt már kissé félénk vagyok, és kissé társaságkerülő, lettem. Már nehezen ismerkedem, egyébként többségében vidám vagyok. Nem vagyok gazdag, nincs lakásom, sem kocsim, viszont van gimibe járok és vannak céljaim. Elmondhatom hogy az emberekkel jól kijövők állítólag kedvelnek, mindenki azt mondja, hogy jófej vagyok. Szeretek horgászni, biciklizni, viszont nem szeretem a diszkókat meg az ehhez hasonlókat. Külsőm szerintem átlagos, bár egy kicsit sovány vagyok pedig sokat eszem, de mikor volt egy pici súlyfeleslegem akkor sem kellettem, szóval nem ez a gond. Egy lány azt mondta egyszer, hogy szerinte csúnya vagyok vagyis az arcformám ezért nem kellek férfiként senkinek sem. Többszőr Jártam már pszichológushoz, semmit nem segített, csak ráment egy kisebb vagyon haszontalan dologra. Szerintetek van még esélyem a boldogságra, van még esélyem valaha párt találni? Vagy fogadjam el, hogy egyedül élem le az életem, és életem végéig egyedül maradok magányosan??

2017. febr. 5. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Származásod ne agasszon. Kicsit több önbizalom,és bármikor kialakulhat váratlanul a kapcsolat. 46N
2017. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a roma lányoknak gondolom nem azért nem kellesz, hogy roma vagy.


De amúgy az segíthet megnyugodni, hogyha észreveszed, hogy akkor sincs baj, ha egyedül fogsz élni. Szerintem figyelj magadra, hogy magadnak miért vagy érdekes. Keresd meg mi érdekel, abban fejleszd magad. Legyenek dolgok, amiket szeretsz, akár szenvedélyesen. És akkor elégedett leszel. És mellesleg ez másnak is vonzó.

2017. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem intelligens fiú vagy az alapján, ahogy írsz :)

Fiatal vagy még, elmehetsz bulizni és ott is találhatsz valakit. Miért nem próbálod meg? Nem veszítesz semmit :)

+ én azt tapasztaltam, hogy ha egy fiú akar valamit (nem szexre gondolok, hanem kapcsolat) akkor "betudja" magát dobni a lánynál. Lehet hülyeséget mondok, de volt olyan barátom, aki nem tetszett és végül csókolóztunk + összejöttünk hónapok múlva, mert a szövege bejött :)

2017. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyar vagyok, és 21 éves koromban "tört meg az átok". Azóta se lettem egy nagy hódító, de azért volt 6 tartós kapcsolatom.

Tudom tehát, miről beszélsz. Igen, nagyon rossz így!

Nem számítottam rá, amikor az első nővel megismerkedtem, és mégis hét évig együtt voltunk. Nem ismerlek, de azt mondom, keress elfoglaltságot, kirándulás-evezés-szakkör-játék, nemtommi. Ilyen társaságokbam könnyebb ismerkedni. Továbbtanulás kizárt?

És dehogyis akarjál beletörődni a magányba!! Még nagyon fiatal vagy, semmi nincs elveszve!

2017. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Az,higy félig roma vagy.
2017. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Legyszi esz magadrol kepet? Kivancsi lettem, hogy nezel ki. 25 N


Kerlek, maskor figyel oda, hogy a 20.-ikot csak 20. -nak írd. Sorszámnév után csak pont. :)

2017. febr. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!