Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha öt éves párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha öt éves párkapcsolatom ellenére nagyon megtetszett nekem egy lány, de a jelenlegi páromat is szeretem?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy minden egyes alkalommal mikor megpillantom őt, mintha újjászületnék, de nem tudom mégis mi ez....

(27 éves férfi vagyok)



2016. okt. 8. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, 4 éves kapcsolatban. "Legyen ez egy őrült vágy..." Hát, ma nem bizonyult volna őrült vágynak...
2016. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbántad, hogy a pároddal maradtál?
2016. okt. 8. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
En az ilyen dolgokat elnyomtam. Nem beszeltem az illetovel inkabb stb. Es bar minden kapcsolatom zatonyra futott,:D nem banom,hogy maradtam a parommal.
2016. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb kapcsolatban előfordul az ilyen, de ha minden rendben van a kapcsolatoddal, akkor ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget. Idővel elmúlik.
2016. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Az a helyzet, hogy az emberek valtoznak, a csaladalapitas kitolodik a kesobbi evekre, ugyhogy teljesen normalis, hogy masok is megtetszenek.

A jelenlegi parodat 22 evesen ismerted meg, meg csak 27 eves vagy, tulsagosan korai, hogy total komoly kapcsolatokba bonyolodjon az ember.

Es le lehet pontozni, de a szerelem is elmulik, ha tetszik, ha nem. Persze az emberek egyutt maradnak, mert van gyerek, hazassag, hitel stb, de a legtobbje, ha ne is vallja be sose, menne szabadon.


Amit tehetsz, legalabbis amit en tettem, hogy megkerdeztem magamtol, hogy a jelenlegi parommal el tudom-e kepzelni, hogy meg 50-60 evet egyutt toltsunk, hogy vele oregedjek meg. A valasz sajnos nem volt.


A masik dolog, amit meg tehetsz, hogy elkerulod a csajt, es megprobalsz egy kis szenvedelyt vinni a jelenlegi kapcsolatodba.

2016. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írod: a csaj tetszik, a párod szereted. Akkor mi a kérdés?
2016. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megtetszik neha mas de leszarom, mert nem er annyit. A paromat szeretem, szexualis teren sincs problema, egyeb tereken se, az meg termeszetes, hogy bejohet az embernek mas. Nem kell vele foglalkozni.
2016. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én esetem is hasonló, csak én jóval fiatalabb vagyok tőled. Én négy évig voltam együtt a barátnőmmel, egészen 15 éves koromtól 19 éves koromig. Négy év után rengeteg probléma és egyéb félreértés is kialakult közöttünk, így az utolsó év már nem telt teljesen boldog és harmonikus párkapcsolatban. A tény, hogy egy másik lány külsőleg és belsőleg is elkezdett egyre imponálóbb lenni számomra, az exemmel való szakításunkhoz vezetett. Azóta egyedül vagyok, de semmiféleképpen nem folytattam volna a dolgot ilyen feltételek mellett, már csak azért sem, mert nem akartam volna csak és kizárólagosan megszokásból/beletörődésből vele maradni.


Ami tény, hogy én lényegesen fiatalabb vagyok tőled, és még érzek magamban potenciált, hogy számtalan magasabb színvonalú kapcsolatot létesítsek más lányokkal. Viszont ha szereted a jelenlegi párodat, akkor semmiképen sem kéne egy ilyesfajta "fellángolásért" eldobnod magadtól őt. De ez egy személyes, és talán kicsit éretlen vélemény is így 19 éves fejjel. :)

2016. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!