Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy rossz fiú miért egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz fiú miért egy jó kislányba szeret bele?

Figyelt kérdés

Pl ott van a felhők fölött 3 méterrel című film.

H rosszfiú , Babi nem.

Mégis bele szeret és azt mondja Babi apjának hogy azért ő kell neki mert mellette megnyugszik.

Ez a valóságban is így van nem?

Szerintem egy rosszfiú nem egy hozzá hasonló rossz kislányt szeretne aki ugyanolyan mint ő hanem valakit aki mellett lenyugszik és jó útra tereli nem pedig együtt csináljak a hülyeségeket.


Szerintetek?


2017. febr. 8. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,mostanában kevesebb mesét nézek
2017. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem a tini kategória.
2017. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Az ellentétek vonzzák egymást.

Hasonló a hasonlónak örül.


Na most döntsd el melyik igaz. Nincs egyetemleges igazság, akármi lehet.

2017. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
95%
A rossz fiú nem lenyugodni akar, hanem egy fix puncit (és ezt általában egy csendes jó kislány viseli), aki mellett bármikor félrekavarhat, aztán ha netán nem jön össze az új vagina, még mindig ott a fix punci a csendes jó kislány képében.
2017. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Te agyon iskolázott... Szeretlek téged!


Ott a rendező mondta nekik, hogy azt csinálják.


Azért jöttek össze.


Ne hidd el a filmet, csak a rendező képzelete.

Te is csinálhatnál filmet, ha rendező lenne, és akkor az lenne benne, amit te képzelsz el.

2017. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert könnyebben be tudja etetni,de ez nem szerelem,hanem szexkapcsolat.90%ban,biztosan.Túl sok nyálat néztél,nem gondolod?Ha továbbra is áltatni akarod magadat,szeretettel ajánlom Jane Austen mind az 5 könyvét.
2017. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elvan játszva te nyomorék :D csak szerintem ennek van valóság alapja is mert sokszor van úgy ahogy a filmbe te hülye
2017. febr. 8. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:

engem meg mindig az foglalkoztat, hogy a terminátor hogyan tudott visszautazni az időben és megölni egy embert, aki a jövőből jött szintén...


tudod, az is egy mese, meg ez is.

2017. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze-persze, nem beleszeret, csak a "jó" - = végtelenül naiv - kislány simán szétteszi neki.

Emellett pedig a srác ugyanolyan balhés marad, de a kiscsajnak iponál ez a "mlletted más vagyok" kamuduma.


Persze értelmes nő nem eszi ezt meg, én simán összejöttem volna egy "rosszfiúval", de csak szex miatt, de tervezni vele, az kizárt.

2017. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mi jogon hülyézel le bárkit is, aki olvashatóan! tapasztaltabb, mint te, és nem egy kis álomvilágban él?!
2017. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!