Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak miért van bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért van bennetek kisebbségi érzés, ha egy nő többet ért el nálatok az életben, ebben mi a rossz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk neki van diplomája, de nektek nincs vagy többet keres nálatok, magasabb pozícióban van. Miért nem lehet erre büszke lenni, felnézni rá? Már nemi egyenlőség van nem csak a férfinek lehet vagyona.
2017. jan. 24. 18:26
1 2
 1/15 llorTllorT ***** válasza:
dehogy van, a rosseb egyen meg.
2017. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan még fiatalabb vagyok, de nekem nem hinném, hogy ettől kisebbségi érzésem lenne, mert nekem telesen másak a céljaim, mást szeretnék elérni. Vagy tökmindegy, hogy egy nőnek ilyen oylan diplomája, meg fizetése van.
2017. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
11%
Egy nő biztonságot akar, mind fizikailag, mind érzelmileg, mind anyagilag, minden téren, s ezt egy férfi biztosítsa neki, akire felnézhet. Nekem egy nő se adja már be, hogy egy kevesebbet kereső faszival összejönne.
2017. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De már rég nemi egyenlőség van és ugyanúgy dolgozhat egy nő, mint egy férfi. Egy nő ugyanúgy megteremtheti ugyanúgy az anyagi biztonságot. Ezek után miért is lenne baj, ha anyagiakban nincs egyenlőség?
2017. jan. 24. 18:33
 5/15 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Jól van, elég a meséből...
2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
mert az ember férfi... a nő csak nő
2017. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 llorTllorT ***** válasza:
0%
én erősebb vagyok úgyhogy elveszem a nő többlet keresetét a diplomát pisilem le az csak papír.
2017. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

"s ezt egy férfi biztosítsa neki, akire felnézhet."


Isteníteni nem kéne? :)

A fene sem akar mástól függeni.

2017. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#8: Félrevezető, ámító rizsa.
2017. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt és sosem lesz ilyen érzésem, ugyanis nem a végzettség, társadalmi státusz határozza meg egy ember értékét. Mellesleg nekeme is van diplomám és nem büfészakos, szóval már csak emiatt sem érezném magam kevesebbnek egy olyan nőnél sem, akinek mondjuk 2-3 diplomája van. Attól még lehet emberileg s.eggh.ülye.
2017. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!