Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen hatranyai lehetnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatranyai lehetnek, hogyha 12 ev korkulonbseg van a ferfi javara? 22-34

Figyelt kérdés

Sziasztok! Erdekelne a velemenyetek, hogy mit gondoltok errol a helyzetrol?!

Alakuloban van egy pasival, engem nem zavar a kulonbseg, ot viszont egy picit(legalabbis az ismerkedes elejen ezt mondta), viszont nagyon megkedveltuk egymast es mindketten komolyan gondoljuk egymassal.

Viszont a szuleim.. vagyis apum nagyon tiltakozik a kapcsolat ellen. Anyum meg az elejen mondta, hogy nem baj a kor, nem az szamit, de miota hallotta apum velemenyet azota hallani sem akar rola..

Mit tehetnek? Hogyan puhithatnam meg oket, hogy elfogadjak? Hisz nem vagyok mar gyerek..


2017. febr. 9. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem bantani akarlak, de amig "aput" puhitani kell, addig semmikeppen nem vagy eleg felnott egy ilyen kapcsolathoz, es ezt teljesen hasonlo cipobol mondom neked (21-32 nalunk a kor a parom reszere, en vagyok a lany tag). Az ilyen kapcsolatok az adott egyenek helyzetetol fuggnek, hogy mennyire vannak egy szinten szellemileg, celok, fuggetlenseg tekinteteben (a ferfi eseteben is, pl. en ismerek olyan 36 ev koruli pasit, akivel meg egy fiktiv vilagban sem kezdenek semmit, mert egyszeruen annyira gyerekes meg mindig). Tehat, ha pl. neked apu meg mindig a kepben van, fuggsz toluk, akkor egy felnott ferfi hogyan vegyen komolyan? Hogyan alakitson veled barmifele "partnerseget"?
2017. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel apukádnak két durva, de elgondolkodtató kérdést:

- Apu, jobban örülnél ha egy 16 éves sráccal járnék? Akkor a korkülönbség csak 6 év lenne!

- Apu, jobban örülnél, ha egy velem egykorú LÁNNYAL járnék?


Tudom hogy durvák, de apukád elgondolkodna azon, hogy milyen jó hogy se pedofil, se homoszexuális hajlamaid nincsenek. Ezekhez képest áldás egy 12 évvel idősebb "vőjelölt", akinek ráadásul már van egzisztenciája.

2017. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Mi 2008-ban ismerkedtünk meg a bnommel, ő 18 volt, én 30 (egész pontosan ő majdnem 19,én majdnem 31). Azóta vagyunk együtt, elválaszthatatlanul és boldogan. Tökéletesen összeillunk. :)

Szülők: nálunk az ő szüleinek nem volt bajuk, azóta is imádnak, az én családom viszont (főként anyu) hallani sem akar róla.

Szerintem soha nem változik meg a véleménye, pedig már gyerekünk is van.

:(

Szóval ha boldog vagy, azzal törődj, és sok boldogságot Nektek... :)

2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az számít ki mit mond, hanem az, hogy te mit akarsz.


Mondok jobbat!

Volt még anno egy középiskolás tanárom, aki most 40 éves, és a felesége most szült, aki 23! éves.


Az még 5 évet rád ver. :)

2017. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Nem arrol van szo, h apucitol fuggok, mert sehogy nem fuggok tole, csak jobban ereznem magam, hogyha elfogadnak hogy ez van es kesz...
2017. febr. 9. 17:54
 6/9 A kérdező kommentje:
#3-as Gratulalok, jo ilyen sikerelmenyeket latni/hallani :)
2017. febr. 9. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:
#2-es.. ez nem is hulyeseg :D lehet bevetem nala :D
2017. febr. 9. 17:57
 8/9 anonim válasza:
Nos. 2007ben jöttem össze a párommal, én 17 ő 31 volt. Tehát 14 év a korkülömbség. Most 10 évvel később 3 gyerekkel a hátunk mögött nagyjából minden jó. Amivel én kinlódok az a szex. 27 vagyok ha szeretné naponta akár 2x is hanyatt dönthetne,de ő már nem úgy kívánja a szexet. Havi 3-4 néha ha erőszakos vagyok kicsit 5 is becsúszik. Nekem ez kevés neki viszont elég. Sokat is dolgozik ráadásul így nem piszkálom és el se hagynám érte. Viszont ha vissza mennék 10 évet az időbe lehet másképp döntenék. Gondolkodj el rajta nagyon,mert ez a korkülömbség nem most okoz majd kellemetlenséget hanem 10-15 év múlva. De ajándékba kaptam tőle egész vibrátor készletet,ugyhogy azért szellemes is... Szeretem őt már 10 éve. Ez a lényeg. Sok sikert hozzá.
2017. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezen már én is gondolkoztam, hogy mi lesz jó pár év múlva és biztos lesznek nehéz helyzetek a korkülönbség miatt.

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

2017. febr. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!