Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelt kérdés

25f vagyok.

egy 14 !!! eves lany tetszik.

nem vagyok pedofil, sosem volt meg ilyen fiatal baratnom es nem is a kislanyok vonzanak...

kozos ismerosok utjan ismerkedtunk meg. mar fel eve.

tenyleg tetszik es el tudnek kepzelni komoly kapcsolatot..

de nem tudom hogy kozeledjek fele. tudomasom szerint csak egy "komoly" kapcsolata volt. bar a komoly jelzot nevetgelve jegyezte meg..

szerintem en is bejovok neki.

egy (kozos) ismerosunk azt mondta h erosen apakomplexusos a bonyolult csaladi hatter miatt. ezert is merem elhinni h o is erez nemi vonzalmat. rengeteg kozos erdeklodesi korunk van. pl. mindketten ambiciozus emberek vagyunk.

hogy kozeledjek fele h ne "ijesszem el"?

hogy kerdezzek tole barmi olyat is..?



2014. aug. 8. 18:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Le fognak pontozni, de nem gáz. Viszont ne trükközd, hogy ne "ijeszd el", ha elég érett a dologhoz, nem fog elijedni. Kezeld úgy, mint egy 18-20 éves lányt.

Láttam már működő ilyen kapcsolatot.

2014. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát igen....14 évesen aztán rettentő komoly kapcsolata lehetett, ezt te se gondolod komolyan ugye, 25 éves létedre :)

Apakomplexusos.....eleve vonzódik az idősebb korosztályhoz, tehát nem csak hozzád, ha értelmezed a dolgot.

Az írásodból amúgy világosan kitűnik, hogy te viszont szellemileg nem annyi vagy mint amennyit az éveid száma mutat, tehát akár járhatsz is vele.....gyerek a gyerekkel :)

2014. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg ilyen kapcsolat van!

A szerelem nem válogat..

2014. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szia Dave
2014. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

igen. gyerek a gyerekkel. lehet:)

en tutira orokgyerek vagyok. nem farsulok be mert elmultam husz. xd

szerintem kijonnenk.

elso. koszonom. en tuti nem pontozlak le;)

2014. aug. 8. 18:46
 6/30 anonim ***** válasza:
én nem szemétkedésből írom, de szerintem sok. én ha 14 éves koromban 25 évessel kezdtem volna, azt most bánnám. Ennyi idősen még nem gondolkodik ésszerűen a lány. Szerintem keress valakit a saját körödből.
2014. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
én is 14 éves vagyok, az én barátom "csak" 22éves,én tudtommal mondjuk nem vagyok apakomplexusos , és nem is íjedtem meg hogy közeledett...inkább csak attól féltem hogy kiakar használni, vagy mi:S de szerencsére nem így történt...mondjuk nem hiszem hogy sokat tudtam segíteni, csak próbáltam adni valami remény félét:D
2014. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nem hasznalnam ki.

de nagyon vonz minden mozdulata, minden megnyilvanulasa.

2014. aug. 8. 18:57
 9/30 anonim ***** válasza:
Dave már megint itt van
2014. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Közeledj felé, hívd el valahova, ahol tudtok közösen, négyszemközt dumálni. Azt is megemlítheted ott neki, hogy nagyon szimpatikusnak és vonzónak tartod őt, kedveled. Ha az idősebbek jönnek be neki, akkor nem ijeszted el ezzel. Úgyhogy ha te is akarod, akkor hajrá. Tényleg nagy a korkülönbség, főleg ebben a korban, de ha te éretlenebb vagy, ő meg érettebb az átlag 14 éveseknél, akkor egy próbát megér.
2014. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!