Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tudtok vonzónak találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok vonzónak találni egy kövér csajt vagy pasit? Ha igen, ha nem, miért? A személyiség, stílus önmagában elég, hogy valakit vonzónak találjatok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:29
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Az egyik 26 éves kolléganőm amolyan kis pattogós gömböc típusú csaj. Kb. 160 centi magas sincs, kicsit dagi, kicsit nagy seggel, kicsit nagyobb mellekkel, kicsit pufi, de helyes arccal. Egy kis beszédes, pörgős, extrovertált, minden témára nyitott lány. Egyszer véletlenül pont úgy mozdultunk bent az irodában, hogy szó szerint belé markoltam mellmagasságban (jó puha volt tapintásra), mindketten belevörösödtünk, pedig párkapcsolata van. Ha egyedülálló lenne, szerintem elhívnám egy vacsira.
2017. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szimpatikusnak igen, de vonzónak nem.

Párkapcsolat szempontjából fontos a vonzalom is. 24N

2017. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Kettes beszélt helyettem is. Még annyi, hogy hülyén érezném magam, ha egy nő fizikai téren nagyobb/nehezebb/magasabb vagy erősebb nálam. Feleslegesnek érezném magam. De ez csak az én hülyeségem.

30/f

2017. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Alapvetően nem, de ismerek egy rendesen dundi csajt, ő nagyon durván jó, forog is mindenki utána. Mondjuk rajta jól oszlik el, plusz nagyon szép az arca és iszonyat nagy meg formás mellei vannak, jól öltözik nem olyan zsákokba mint sokan. 25 éves, bármit megadnék érte.
2017. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Engem pl a stilus nagyon letud venni a labamrol. Viszont inkb azt mondanam hogy ha van egy srac aki nagyon helyes de nincs semmi stilusa, kisugarzasa semmi eselye sincs. De ha van egy srac aki meg tok atlagos vagy eppen atlag alatti de van valami benne akkor mar szivesen ismerkedek vele.
2017. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kövéret nem. Ha csak némi felesleg van rajta, az még beleférhet, ha amúgy jóképű, jó fej és jól öltözik.
2017. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, ha van mit fogni egy lányon, de a hájpacnikat nem. Egyébként igen, nagyon sokat számít a személyiség és a stílus, mert ismerek olyan kinézetre bombanőket, akiknek olyan undorító a személyiségük, hogy bottal sem...


Ha ránézel és az első dolog, ami eszedbe jut, nem az, hogy "Úristen, de dagadt ez a csaj", akkor szerintem jó.

2017. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kövérségről nekem annyi jut eszembe, hogy nem egészséges és nem is valószínű, hogy hosszú életű. Tehát nem.
2017. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem soha se jöttek be a vékony srácok/lànyok ( biszex vagyok). Egy duci srácot/lànyt nagyon jó megölelni, mert puhàk mint egy plüssmaci, és érzem a testük melegét, és beléjük tudok markolni mindenhol és az nagyon jó érzés. Szeretem megharapni a másikat, és elég kellemetlen tud lenni ha túl csontos.

Azt azért hozzá teszem, hogy én nem vagyok vékony.

A személyiség nekem nagyon fontos, volt már, hogy külsőre nem jött be valaki, de a személyisége lehengerlő volt és utánna már vonzónak találtam a külsejét is.

A stìlus is fontos de nekem bőven elég annyi hogy a méretéhez megfelelő ruhát vegyen fel, ne túl szűket, és ne 2-3 számmal nagyobbat. Valamint természetes legyen, se smink, se műköröm. Egy pici smink az még belefér, de nem szeretem.

Ami nagyon sokat számìt, az a màsik személy hangja és illata. Ezekre elég érzékeny vagyok.

18/l

2017. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!