Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha úgy éreznétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha úgy éreznétek, hogy rátaláltatok az igazira, számotokra pluszt jelentene, ha a lány még szűz volna?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi volnék, hogy nektek pozitívumot jelentene-e.

(Nem, nem vagyok szűz, nem azért kérdezem.)



2017. febr. 11. 03:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Igen, 20/f szűz
2017. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Igen! Mindenkepp pozitívum volna! 22/F
2017. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Persze ez egyértelműen pozitívum
2017. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Nem feltétlenül. Bár ez függ nyilván a kortól is, mert nem mindegy, hogy a lány 15 éves, vagy 25. Bár a mai világban csodaszámba megy mindkét korosztálynál már. :)

Nekem az lenne inkább a félelmem, hogy hiába azt érzem, hogy ő az igazi, és esetleg ez fordítva is így lenne, előbb utóbb lehet benyögné a hölgyike, hogy még nem élte ki magát, mást is ki akar próbálni, stb. Ez az "ő az igazi" érzés pár év alatt úgyis elszáll általában a legtöbb embernél.

2017. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Van szexuális kulturám és a másiktól is elvárok valami minimálisat... nem kell lepedoakrobata legyen, de ne is szüzlány, aki megijed egy faroktol.
2017. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Mi az hogy, extra pluszt jelentene. Én is az vagyok 34 évesen.
2017. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

3 barátnőm volt szűz.


Azért plusz mert az első szexre mindig fog emlékezni.


Azért mínusz, mert ahogy fent is írták, utána volt, aki más partnerre vágyott, hogy ne csak egy férfivel legyen életében. És nemcsak arra, hogy mással szexeljen. Abban még benne is vagyok. Hanem arra, hogy rendes kapcsolata legyen mással. Volt olyan, aki nem vágyott más tapasztalatokra, ott pedig az volt rossz, hogy kevés tapasztalata volt.


Egy partnerrel is ki tudja magát ismerni egy nő, elvileg. Gyakorlatilag erre csak egyetlen barátnőm volt képes. Ő se egy, hanem két férfi után.

2017. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
igen:)
2017. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen igen.
2017. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szép volna ebbe az egyre inkább elk*urvult világban.
2017. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!