Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a tanyasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanyasi lányba, mit tegyek ha nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk mindketten ( egy évben azonos hónapban azonos napon születtünk :D). Pestre járunk egyetemre, mindketten koleszosok vagyunk. Én másodéves vagyok ô pedig elsôéves ( 5 éves suliba járt).

Együtt tanìtunk diákokat egy alapítványon keresztül. Így sok idôt töltünk együtt. Így volt alkalmam megismerni efy nagyon odadó, szeretetteljes gyönyörüséget. Egy alföldi tanyán nôtt fel. Szóval teljesenmásként viselkedik mint egy városi ribizli. Sose káronkodik, mindenkihez van egy-két szava. Sose retten meg egy kis pakolástól. Ha vmire megkérem tuti h mosolyogva megteszi. Mindig megkérdezi h hogy vagyok és látszik a tekintetén h tényleg érdekli. Szóval nagyon más.

Az igaz, h mindenkivel ilyen. Szóval iszonyat féltékeny vagyok. S nem csak nekem tünt fel ô. De senkire nem tekint férfiként. Mindenki csak barát.

Az a fura h sose lehet elrángatni bulizni. Már probáltam de mindig azt mondja h ez nem neki való.

Még pasija se volt soha. Szóval érintetlen. A szülei igazi tanyasi beállìtottságuak. Szóval állandóan a földeket turják.

Szerintetek érdemes egy ilyen tipusu lányt szeretni? Ùgy h nagyon városi vagyok :D Ti kikezdenétek vele?



2015. jan. 17. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de remélem egyszer boldog lesz ez a lány.:)
2015. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Lehet, hogy téged is elutasít, de akkor már nem rágódsz ezen tovább.
2015. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én egy kigyurt "állat" vagyok. Szóval bárkit megkaphatnék.

De ôt tényleg nem trófeának tekintem.

Talán ô az egyetlen lány aki nyiltan kimondta h fél az izmaimtól XD

Jól el lehet vele beszélgetni. S nagyon nem érdekli h pénzes vagyok-e.

2015. jan. 17. 17:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy kigyurt "állat" vagyok. Szóval bárkit megkaphatnék. "

Naaa, azért óvatosan!

2015. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne bulizni hívd, az ilyen beállítottságú lány tényleg nem fog elmenni. Igyatok meg kettesben egy kávét,teát, vagy elmentek sétálni, kirándulni, körbe vezeted BP-n ahol bőven van látni való. Szerintem legyél türelmes, egy darabig biztos barátként tekint rád, de szép lassan közelebb kerülhettek egymáshoz.
2015. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem csak tönkretennéd őt. A mondókád alapján tipikus kigyúrt egoista faszagyerek vagy aki nélkülöz minden tiszteletet. Mi az, hogy csak a földet túrják? Tipikus bunkó Pesti mentalitás... Az a lány nálad sokkal jobbat érdemel.
2015. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valami nyelvtannáci kijavítana tudom, pesti kis p, mea culpa, mea maxima culpa! :-D
2015. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem igaza van a hatosnak. Nem szeretnénk megváltoztatni, mert te ilyen vagy, de a lány se lesz más. Szóval ennek nem sok jövője lesz, ő csak kedves veled, meg mindenkivel, hiszen ilyen a természete.
2015. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5: köszi a tanácsot. S már rajta vagyok az ügyön hiszen együtt tanìtunk szval van indokom találkozni vele ;)


6: mivel koleszos vagyok Pesten ìgy nem lehetek pesti XD

Nem rontanám el hanem kinyitnám az ékszeresdobozt :D

Az igaz h sok idôt töltök gyúrással és h nincs önbizalom hiányom.

De az ellentétek vonnzák egymást

2015. jan. 17. 17:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Vonzzák, meg majd idővel taszítják is.:)
2015. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!